Yarının Zekâsı Aegon Türkiye’de

Aegon Emeklilik ve Hayat yöneticilerini ve satış hedeflerini tutturan satış ekibini 9 – 12 Ekim tarihleri arasında Antalya Susesi Luxury Resort’ta yaptığı konferansta buluşturdu. 300’ün üzerinde katılımcıyla gerçekleşen toplantı ‘Hoş Geldiniz Kokteyli’ ile başladı. Organizasyonun ikinci gününde Aegon Türkiye’nin Satış sırasında kullanılan tablet uygulamasının yeni versiyonu, ‘İnsan Kaynakları’ süreçlerindeki yenilikler ve satış ekibine yönelik geliştirilen tablet uygulaması tanıtıldı. Müşteri odaklılık anlayışını iş yapış modelinin merkezinde konumlandıran Aegon’un, müşterileri için teknolojiyi daha etkin kullanarak daha iyi hizmet verme yollarının tartışıldığı bu oturum, “Yarının Zekâsı”nı ortaya koyan bir lansman olarak ön plana çıktı. Günün devamında gerçekleştirilen “O Ses Türkiye” karaoke yarışması ile satış ekibi keyifli zaman geçirdi. Yarışmada dereceye girenler ödüllendirildi. Katılımcılar lobide yer alan ‘’I Love Aegon’’ panosunda fotoğraf çektirip, konferans coşkusunu Facebook ve Instagram’da #iloveaegon hashtag’i üzerinden sevdikleriyle de paylaştılar.
Geçmiş dönem satış performansı ödüllerinin verildiği konferansın üçüncü gününde,  Aegon Orta ve Doğu Avrupa CEO’su ve Aegon Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Gabor Kepecs ve Aegon Türkiye CEO’su Uğur Tozşekerli’nin sunumları konferansta yer aldı. Aegon’un uluslararası stratejilerinden, hedeflerinden ve Aegon Türkiye’nin bu strateji ve hedeflere gösterdiği uyumdan övgüyle bahseden Kepecs, müşterilere özel, yenilikçi ürün ve hizmetler geliştirmenin önemine değindi ve performanslarından dolayı satış ekiplerine teşekkürlerini sundu. Susesi Luxury Resort’un muhteşem atmosferinde başarılı bir şekilde sürdürülen konferans, her yıl olduğu gibi Aegon Party ile tamamlandı.

AEGON TÜRKİYE YARINA HAZIR
Aegon Emeklilik ve Hayat’ın marka stratejileri ve hedefleri doğrultusunda, her yıl farklı bir konsept belirleyerek gerçekleştirdiği toplantının bu seneki konsepti “Aegon I.Q-Yarının Dünyası, Yarının Zekâsı” oldu.
2008 yılında Türkiye pazarına giren Aegon, müşterilerinin finansal geleceklerini güvence altına almalarına yardımcı olma ilkesini “Yarını Değiştirir” sloganıyla ortaya koyuyor. Aegon Grup’un küresel güç ve deneyiminden faydalanan Aegon Türkiye 6 yıl gibi kısa bir süre hızlı yol kat ederek önemli yeniliklere imza attı. Aegon IQ kavramı altında ortaya konan bu yenilikler, teknoloji sayesinde en üst seviyede müşteri deneyimi yaratmayı amaçlıyor.

Yorum yazın