Ray Sigorta’dan “Tahsilat Gelişim Akademisi”

UNIQ Eğitim ve Danışmanlık ve Ray Sigorta işbirliğiyle Ray Sigorta’nın tahsilat uzmanlarına “Tahsilat Gelişim Akademisi” eğitimleri verildi. Dört adımdan oluşan ve altı ay süren programı başarıyla tamamlayan katılımcılar, atölye çalışmalarıyla desteklenen sürecin sonunda tahsilat becerilerini geliştirdiler.

UNIQ Eğitim ve Danışmanlık, Ray Sigorta’nın tahsilat işlemlerini takip eden uzmanlarına özel hazırladığı ve altı ay süren Tahsilat Gelişim Akademisi ile tahsilatta konuşma ve ikna tekniklerini başarılı bir şekilde kullanma, portföy yönetimi ve tahsilat becerilerini daha etkin kullanarak iş sonuçlarında farklılık yaratma gibi konularda katkı sağladı.
Program kapsamında tahsilat uzmanlarına verilen eğitimlerinin yanı sıra verilen ödevler, grup atölye çalışmaları ve sınavlarla çalışanların performansları, iletişimleri değerlendirildi. Proje sonunda tüm katılımcılarla bireysel koçluk görüşmeleri yapılarak danışman tarafından birebir geribildirimleri verildi. Akademi sonunda düzenlenen törenle tüm katılımcılara sertifikaları verildi.
UNIQ Eğitim ve Danışmanlık Genel Müdür Yardımcısı Ayşegül Açıkgöz, tahsilat süreçlerinin çok zorlu süreçler olduğunu ve uzmanlık gerektirdiğini vurgulayarak, akademi programı sonunda çalışanların hem kişisel farkındalıklarının arttığını, hem de tahsilat teknikleri konusunda yetkinliklerinin geliştiğini, ayrıca çok keyifli ve mutlu bir eğitim dönemi geçirdiklerini belirtti.

İlginizi Çekebilir

Leave a Reply