Ray Sigorta sorumluluk projelerine devam ediyor

Ray Sigorta’nın bağlı bulunduğu Vienna Insurance Group’un Social Active Day projesi çerçevesinde oluşturulan “Gönüllüyüm Yanındayım” projesiyle Ray Sigorta personelinin; engelli çocukların eğitimine ve toplumsal yaşamdaki rolünün gelişimine katkı sağlaması, toplumsal sorunlara ortak çaba ve ortak akılla çözüm üretmesi amaçlanıyor.

Ayrıca, Ray Sigorta personelinin içinde yaşadığı topluma olumlu katkılar yapan, paylaşan, empati kurabilen, özveride bulunan, fark yaratan bilinçli bireyler olması da hedefler arasında yer alıyor.

YILIN PROJESİ: ENGELSİZSİNİZ
Gönüllüyüm Yanındayım projesi; 2015 yılında “daha fazla nasıl katkı sağlayabiliriz” düşüncesinden hareketle daha da gelişti. “Engelsizsiniz” fikrinden hareketle, 34 kişiden oluşan Ray Sigorta personeli 3 ana atölyede “Engelsiz” arkadaşlarımızla bir araya geldi.

Bu Atölyelerden biri Ray Sigorta çalışanları ve öğrencilerin makarna, reçel, mantı, kurabiye v.s üretimi yaptıkları Mutfak Atölyesi, diğeri beden ve iletişim becerilerinin gelişmesine katkı sağlayan Dans Atölyesi, engelsiz öğrencilerin ve Ray Sigortalıların, hayatı ve duyguları fotoğrafladıkları Fotoğraf atölyesidir.

Yorum yazın