Sigortacılar Korosu ‘Sahne’de

 Sigortacılar Korosu ‘Sahne’de

İstanbul Underwriting Center’ın kurucu üyesi ve sahibi Menekşe Uçaroğlu’nun öncülüğünde kurulan Kamuran Akkor / Tiyatro Şenay Sahne kuruluşu tamamlandı. Türk müzik dünyasının duayenlerinden Kamuran Akkor yönetiminde ‘Sigortacılar Korosu’nun da dahil olduğu koro çalışmalarının da gerçekleştirildiği Sahne’de koro çalışmalarının yanı sıra büyükler ve çocuklar için tiyatro, dans, müzik aletleri, oyunculuk, gitar, dans, kılıç, atlı okçuluk, fotoğraf, makeup, akrobasi, ve jimnastik dersleri de verilmeye başlanacak.

Dört sene boyunca koro çalıştırmaya ara verdiğini ve Sahne ile tekrar bu arzusunu gerçekleştirme fırsatı bulduğunu söyleyen Kamuran Akkor, “Bu arzumu hayata geçirmek isterken Onur Şener ile karşılaştık. Ikimizin de bu şekilde bir projesi vardı. Beraber bunu hayata geçirmeye karar verdik” dedi. Sigortacı koro öğrencilerinin performansı hakkında konuşan Akkor, “Sigortacılarla böyle bir deneyimimiz ilk defa oluyor. Onları çok başarılı buluyorum. Çok güzel sesleri var ve çabucak kavrıyorlar. Özellikle başarılı bir takım çalışması gerçekleştirdiğimizi düşünüyorum” diye konuştu.

Sahne’ye katılım isteği ve sorularınız için, www.katssahne.com ve www.facebook.com/katssahne?fref=ts adreslerine başvurabilir, detaylı bilgi için 0212 213 31 11 numarasından ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Leave a Reply