Liberty Sigorta hedeflerini belirledi

Liberty Sigorta, Vizyon ve Strateji lansmanını Liberty Sigorta Genel Müdürlük binasında gerçekleştirdi. 6 aylık genel bir değerlendirmenin yapıldığı ve yarı yıl hedeflerinin görüşüldüğü etkinliğe tüm Liberty Sigorta yöneticileri ve çalışanları katıldı. Etkinliğin ilk kısmında satış ekibiyle yarı yıl durum değerlendirmesi gerçekleştirildi. Bölge ve satış temsilcileri birincilerine ödüllerinin takdim edildiği bu kısımda satış ekibi tarafından bilgilendirme ve durum değerlendirmesi de yapıldı. Liberty Sigorta Genel Müdürü Defne Türkeş’in, Liberty Sigorta hedefleri ve gelinen nokta hakkında bilgi verdiği etkinliğin ikinci kısmında ise farklı farklı çalışanların bir olunca yakalayacakları harmoniyi ve uyumu sergileyen perküsyon etkinliği yapıldı. Şirketin farklı fikirlere olan saygısını ve ekip çalışmasına verdiği önemi gösteren boyama çalışmasının ardından oldukça keyifli geçen etkinliğin kapanışı tüm şirket çalışanları için düzenlenen kokteyl ile yapıldı.

PROJELERİMİZİ HAYATA GEÇİRİYORUZ
Vizyon ve Strateji projesi üzerinde 3 aydan uzun bir süredir çalıştıklarını dile getiren Liberty Sigorta Hasar Direktörü Nihal Asker, şunları aktardı: “Bu süreçte, detaylı analizler ve detaylı çalışmalar sonucunda şirketimizin 5 yıllık stratejik hedeflerini, vizyonumuzu ve şirket olarak önceliklerimizi belirledik. Çalışma kapsamında, hangi projelerimizi hayata geçireceğimizin planlarını yaptık. Sonuçların duyurusunu da tüm ekip arkadaşlarımızla paylaştık.” Asker, sözlerini, “Aynı zamanda, hep beraber çalıştığımızda nasıl farklı sesler oluşturabileceğimizi gösterebileceğimiz bir perküsyon çalışması gerçekleştirdik. Ardından da, Liberty Sigorta olarak, bütün hedeflerimizi hayata geçireceğimizin taahhüdü niteliğinde, sembolik bir boyama çalışmamız oldu. Keyifli geçen etkinliğin tüm Liberty Sigorta ekibi için çok faydalı olduğunu düşünüyorum” diyerek sonlandırdı.


Liberty Sigorta Hasar Direktörü Nihal Asker, detaylı çalışmalar sonucunda 5 yıllık hedeflerin belirlendiğini ve stratejilerin oluşturulduğunu söyledi.


Türkiye’nin en büyük kurumlarında perküsyon etkinlikleri düzenleyen Şafak Özdoğan perküsyon ekibi, Liberty Sigorta çalışanlarına keyifli anlar yaşattı. Tüm çalışanların vurmalı çalgılar kullandığı keyifli çalışmada ekip ruhu vurgulandı.

Yorum yazın