Güneş Sigorta satış ekibi İstanbul’da buluştu

 Güneş Sigorta satış ekibi İstanbul’da buluştu

Toplantı Güneş Sigorta Genel Müdürü Serhat Süreyya Çetin ve tüm üst düzey yöneticilerinin katılımı ile gerçekleştirildi. Serhat Süreyya Çetin’in açılış konuşması ile başlayıp farklı departmanların sunumları ile devam eden toplantının ilk bölümünde, sigorta satış danışmanları ve finansal satış danışmanlarının görüş ve önerileri de değerlendirildi.

TOP’LA KAZAN’ OYUNUNDA KIRAN KIRANA MÜCADELE                                                                                                                                                        

200 kişinin katılımıyla gerçekleşen toplantıda, yoğun geçen sunumların ardından keyifli bir etkinliğe de imza atıldı. Satış ekiplerinin genel müdürlük oryantasyonunu artırmak ve teknik departmanlarla iletişimini güçlendirmek amacıyla gerçekleştirilen “TOPla kazan” oyununda Genel Müdürlük binasının tamamı aktivite sahası  olarak kullanıldı.

Testlerden su oyunlarına, dengeden akıl oyunlarına kadar geniş bir yelpazede 20 farklı istasyonda düzenlenen “TOPla kazan”, Sigorta Satış Danışmanları ve Finansal Satış Danışmanlarından oluşan ekiplerin kıran kırana mücadelesine sahne oldu.
Aktivitenin ödül töreni akşam İstanbul boğazında gerçekleştirilen tekne turunda yapılırken, ekipler yeni dönem ile birlikte başlayacak yoğun tempo için ihtiyaç duyacakları enerjiyi de depoladı.

İlginizi Çekebilir

Leave a Reply