Güneş Sigorta çalışanlarını dinliyor

Güneş Sigorta Genel Müdürü Serhat Süreyya Çetin, bu yıl 4’üncüsü düzenlenen Kurum İçi İletişim Toplantılarında çalışanlar ile bir araya geldi. Tüm çalışanların tek tek söz alarak görüşlerini belirttiği toplantılarda operasyonel verimliliğin artırılmasından fiziksel çalışma koşullarına, çalışanların kişisel gelişiminden iş süreçlerine kadar birçok konu ele alındı.
Toplantılar esnasında çalışanlar tarafından sunulan öneriler ve talepler 568 ana başlıkta toplandı. Önerilerin bir bölümü toplantılar sürerken hayata geçirildi. Diğer talepler içinse aksiyon planları hazırlanması için çalışmalar başlatıldı.
Kurum İçi İletişim Toplantılarının çalışanların istek ve önerilerini ilk ağızdan dinleyebilecekleri bir ortam yarattığını belirten Güneş Sigorta Genel Müdürü Serhat Süreyya Çetin, “Toplantılarımızı her sene artan bir verimle sürdürüyoruz. Öyle ki toplanan önerilerin sayısı her yıl artıyor. Şirketimizde değişmesi, gelişmesi gereken noktaları ailenin birer ferdi olarak yine en iyi biz biliyoruz. Bu noktada gerçekleştirdiğimiz toplantılar ve fikir alışverişi bize yeni kapılar açıyor, gelişim yolunda yeni adımlar atma imkanı sağlıyor” dedi.
Serhat Süreyya Çetin, Genel Müdürlük dışında 10 Bölge Müdürlüğü ve 6 Finansal Bölge Müdürlüğü’nü tek tek ziyaret ederek gerçekleştirdiği toplantılarda ayrıca şirket hedefleri ile yol haritasını da paylaştı.

İlginizi Çekebilir

Leave a Reply