Generali’nin kişisel danışmanları hayatı kolaylaştırıyor

Teknoloji ile sigortacılığı bir araya getiren Generali Sigorta’nın yeni reklam kampanyasında müşterilerin ihtiyaçlarına, kendilerini birebir tanıyan sigorta danışmanları aracılığıyla en hızlı şekilde cevap verildiği mesajı dikkat çekiyor. ‘Yalın&Akıllı’ iş anlayışı ile hareket eden Generali’nin, müşterileri için her an her yerden ulaşılabilir olduğu bilgisi de yeni kampanyada bir kez daha vurgulanıyor.

Müşterilerine acenteleri, web sitesi, 7/24 Sigorta Danışmanlığı Hattı 0850 555 55 55 ve akıllı telefonlardan mobil site aracılığıyla hizmet sunan Generali Sigorta, yeni reklam kampanyasında da bu avantajını, ihtiyaç anında yüzlerce soru sormadan sigorta ihtiyaçlarıyla ilgili kişiye özel çözümler sunan ‘Generali Ali’ üzerinden anlatıyor. Müşterilerinin hasar anında en hızlı şekilde yanlarında olan ‘Generali Ali, aynı zamanda Generali Sigorta’nın hayatı kolaylaştıran yüzünü simgeliyor.

Generali Sigorta Stratejik Planlama ve İş Geliştirmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Petar Dobric konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Yeni reklam filmimizde mobil site, çağrı merkezi, internet sitesi ya da Generali acenteleri gibi farklı kanallardan 7/24 ulaşılabilen Kişisel Sigorta Danışmanlarını temsil eden Generali Ali aracılığıyla müşterilerimize, mutlu ve zorlu anlarında onların yanında olduğumuz ve hayatlarını kolaylaştırdığımız mesajını veriyoruz. Bu aynı zamanda sektörün öncü şirketi olarak teknolojiyi ‘Yalın&Akıllı’ sigortacılık çözümleri ile bir araya getiren ve geleceği şekillendiren şirket olma yolculuğumuzda, Generali Sigorta’nın attığı önemli bir adım” sözlerine yer veriyor.

‘Hemen arayın size özel teklifinizi alın’ çağrısının da yer aldığı reklam filminde Generali Sigorta’nın müşterilerinin yüzde 70’nin avantajlı fiyatlardan yararlandığı vurgulanıyor.

Yorum yazın