Generali Sigorta sektörün futbol ligine sponsor oldu

Generali Sigorta, ülkemizde faaliyet gösteren sigorta şirketleri, acenteler, servisler ve eksperlerin maç yaparken profesyonel ilişkilerini sağlamlaştıran bir ortam yaratılmasını sağlayan ve 22-24 Nisan tarihlerinde Antalya’da gerçekleşecek olan ‘Sigorta Sektör Ligi’ne 1 yıl boyunca sponsor oldu.

‘Generali Sigorta Sektör Ligi’ne yönelik açıklama yapan Generali Sigorta Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Erkan Aydoğan, “Müşterilerinin hayatını korur ve kolaylaştırırken değer katmayı hedefleyen Generali Sigorta, ‘Sigorta Sektör Ligi’ne sponsor olarak acenteleri ortak bir platformda bir araya getirerek takım ruhu, rekabet, akıl ve çevikliği barındıran futbola destek olmak, acentelere ve sektöre değer katmayı amaçlıyor. Bunun yanında acenteler açısından sıcak bir interaktif iletişim ortamı yaratmayı hedefliyoruz” şeklinde konuştu.

Erkan Aydoğan, ’Generali Sigorta Sektör Ligi’nin acenteler açısından önemine değinerek gerçekleşen sponsorlukla Generali Sigorta’nın şirket yöneticileriyle tüm acentelerle kaynaşmasını hedeflediklerinin altını çizdi.

ATILAN HER BİR GOL ENGELLİLERİ SEVİNDİRECEK
‘Generali Sigorta Sektör Ligi’ 22 Nisan 2016 tarihinde Antalya Kervansaray Otel’de başlayacak ve 3 gün sürecek olan etkinlikte atılacak her gol engelli vatandaşlara destek olarak geri dönecek.

‘Generali Sigorta Sektör Ligi’ hakkında bilgiye http://www.sigortasektorligi.com/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Yorum yazın