Generali Sigorta çağrı merkezi ödülüne doymuyor

Yaklaşık bir buçuk yıl önce Türkiye’de, sigorta sektöründe bir ilk olarak 7/24 Kişisel Sigorta Danışmanlığı hizmeti veren çağrı merkezini kuran Generali, 10’ncu Türkiye Çağrı Merkezi Ödülleri’nde müşteri merkezli yaklaşımı, akıllı uygulamaları ve hayatı kolaylaştıran çözümleri ile farklı sektörlerin lider ve deneyimli markaları arasından sıyrılmayı başardı.

Generali Sigorta, ‘En İyi Çağrı Merkezi’, ‘En İyi Müşteri Deneyimi’, ‘En İyi Yaratıcı Çağrı Merkezi’ gibi farklı kategorilerin yer aldığı ve bu yıl onuncusu düzenlenen Türkiye’nin ilk ve tek çağrı merkezi ödüllerinde ‘250 Altı Koltuklu En İyi Çağrı Merkezi Kategorisi’nde ‘En Övgüye Değer Çağrı Merkezi’ ödülüne layık görüldü.

Müşterilerine en son teknoloji ile sunduğu ‘Yalın&Akıllı’ sigortacılık çözümleri ile Türkiye’de modern sigortacılığın öncüsü olan Generali Sigorta, yenilikçi mobil uygulaması ‘Kolayla’ ile geçtiğimiz yıl 9’uncu Türkiye Çağrı Merkezi Ödülleri’nde de, ’En Yaratıcı Çağrı Merkezi Uygulaması Kategorisi’nde ‘En Övgüye Değer Çağrı Merkezi Uygulaması’ ödülüne layık görülmüştü.

ÇAĞRI MERKEZİ ÖDÜLLERİNE GENERALİ ALİ’LER DAMGASINI VURDU
Her zaman, her yerden ve tüm iletişim kanallarından kolay ulaşılabilir olmayı ilke edinen Generali Sigorta’nın Stratejik Planlama ve İş Geliştirmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Petar Dobric konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “17 yıllık çağrı merkezi deneyimimi göz önüne aldığımda bu ödül, kazanması zor ama aynı zamanda beni en fazla memnun eden ödüldü diyebilirim. Generali Türkiye olarak bir buçuk yıl önce en ileri teknolojiyi en yüksek kalitedeki hizmetle sunduğumuz çağrı merkezi hizmetlerimizi başlattık ve teknolojiyi esas alan ‘Yalın & Akıllı’ sigortacılık çözümleri geliştirerek müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştırmaya odaklandık. 7/24 kişiye özel sigortacılık çözümleri ile fark yaratan Kişisel Sigorta Danışmanlarımızı temsil eden ve tüm Türkiye’nin yakından tanıdığı ‘Generali Ali” karakteri ile de müşterilerimize ne kadar yakın ve ulaşılabilir olduğumuzu gösterdik. Yoğun ekip çalışmamız hedefine ulaştı ve böylesi prestijli bir ödülü ekip olarak almaktan gurur duyuyoruz. Bu başarımızı geleceğe taşımak adına yenilikçi müşteri çözümleri için daha fazla çalışacağız” ifadelerine yer verdi.

Yorum yazın