Sigortayeri en iyi web sitesi seçildi

 Sigortayeri en iyi web sitesi seçildi

Her yıl geleneksel olarak DorukNet tarafından gerçekleştirilen ve bu yıl 13’ üncüsü düzenlenen Altın Örümcek Web Ödülleri töreni, TİM Maslak Show Center’da gerçekleştirildi. 13’üncü Altın Örümcek Web Ödülleri’nde, eleme aşamalarını başarıyla geçen 322 finalist belirlendi. Türkiye’deki en iyi internet ve web uygulamalarının belirlendiği Altın Örümcek Web Ödülleri’nin ‘Sigortacılık’ kategorisindeki en iyi web sitesi ‘Sigortayeri.com’ seçildi. 38 kişiden oluşan bilişim, medya ve iş dünyasının önde gelen isimlerinin yer aldığı jüri üyeleri ön eleme, grup elemeleri ve final değerlendirmeleri olmak üzere üç aşamalı eleme sürecini gerçekleştirdiler. Başvurular toplam beş değerlendirme kriteri baz alınarak değerlendirildi. Bu kriterler; tasarım, içerik, özellik/işlevsellik,kullanılabilirlik, standart uygunluğu ve çapraz tarayıcı uygunluğu olarak belirlendi. TİM Maslak Show Center’da düzenlenen törende Sigortayeri adına ödülü Sigortayeri Genel Müdürü Erdem Can aldı.

UZMAN EKİP, MODERN UYGULAMA, KOLAY HİZMET
Türkiye’nin yenilikçi sigorta broker’ı Sigortayeri, profesyonel ekibi ve ileri teknolojiye sahip modern uygulamalarıyla sigortacılığa güçlü bir soluk getirdi. Hem bireysel hem de kurumsal hizmetlerde profesyonel bir ekibi bulunan Sigortayeri, bireysel sigortaları sigortayeri.com ve mobil uygulamaları ile hızlı ve anlaşılır bir şekilde sunarken, satış sonrasında da deneyimli ekibiyle kullanıcılara destek veriyor.
Teknoloji alanında kendi BT (Bilgi Teknolojileri) departmanı bulunan Sigortayeri’nin yazılım ve teknolojik projeleri, kurum içi profesyonel yazılım ekibi tarafından yapılıyor. Tüm sigortacılık işlemlerinin anlık olarak yapılabildiği mobil uygulama, Sigortayeri’nin bu alandaki üstünlüğü ve öncülüğünü kanıtlıyor. Sigortayeri’nin sigortacılık deneyimi ve IT desteğiyle harmanlanan operasyonel faaliyetleri, sigorta şirketleri ve müşteri deneyimi arasında güçlü bir ilişki ağı kuruyor.
Altın Örümcek Altın Örümcek Web Ödülleri’nin ana hedefi web ve internet teknolojileri kullanılarak gerçekleştirilen başarılı projelerin daha iyi tanıtılması ve hak ettiği yeri bulmasıdır. Altın Örümcek Web Ödülleri aynı zamanda bu alana yapılan yatırımları da özendirmeyi amaçlıyor. Web, internet teknolojileri, pazarlama ve iletişim alanlarında yetkin ve tecrübeli jüri üyelerinin katılımıyla gerçekleştirilen Altın Örümcek, Türkiye’nin ilk ve tek bağımsız web ödülleri organizasyonu olma özelliğini de taşıyor.

İlginizi Çekebilir

Leave a Reply