Generali Global Mezun Programı’na başvuru için son tarih 12 Nisan

Generali başlattığı program için uluslararası profile ve kapsamlı becerilere sahip Ekonomi, Finans, Bilgi-İşlem, Dijital pazarlama ya da sayısal alanlarda (Matematik, İstatistik, vb.) uzmanlaşmış Lisans ve Lisansüstü öğrenciler arıyor. 2015 yılı Eylül ayında başlayacak 8 aylık program 2017 yılı Mart ayında sona erecek.

Generali Grubu’nun başlattığı “Generali Global Mezun Programı”, Trieste MIB İşletme Fakültesi ile ortaklaşa geliştirilen ‘Generali MIB Sigorta Uzmanlığı Yönetimi’ eğitimlerine katılımı da kapsıyor. Katılımcılar program süresince Assicurazioni Generali Genel Müdürlüğü’nün sözleşmeli çalışanları olacak ve ardından dünyanın her hangi bir yerinde Generali Grubu şirketlerinde işe alınacaklar.

Programa katılacak adaylar, etkileyici düzeyde eğitimsel niteliğe sahip, iki yıldan fazla iş deneyimi olmayan, 2015 yılı Eylül ayından itibaren tam zamanlı olarak çalışabilecek lisans öğrencileri ya da yeni mezun olmuş gençler arasından seçilecek. Çok iyi düzeyde İngilizceye ek olarak en az bir olmak üzere ek bir yabancı dil bilgisinin yanında kendi ülkeleri dışında en az 4 aylık çalışma ya da eğitim deneyimine sahip olmaları adaylardan beklenen diğer nitelikler arasında yer alıyor.

Yorum yazın