AXA SİGORTA “Etika 2014 Türkiye’nin en etik şirketleri” ödülüne layık görüldü

AXA SİGORTA Etik Değerler Merkezi (EDMER) tarafından etik ve iş ahlakı farkındalığı yaratmak, etik bilincini yaygınlaştırmak ve gençlere örnek olacak şirket ve yöneticileri ödüllendirmek amacıyla verilen “ETİKA 2014 Türkiye’nin En Etik Şirketleri” ödülünü bu yıl ikinci kez almaya layık bulundu.
“ETİKA Türkiye Etik Ödülleri”, etik değerlere önem veren, şirket yönetimlerinde iş ahlakı ve etik değerlere bağlı olarak faaliyetlerini sürdürme konusunda titiz davranan şirketlerin ödüllendirilmesini, toplum önünde itibarlarının arttırılmasını sağlamak ve diğer şirketlerin de etik konusundaki duyarlılıklarını oluşturmak amacı taşıyan kapsamlı bir çalışmadır.
AXA SİGORTA Başkan ve İcra Kurulu Üyesi (Satış ve Pazarlama) Işıl Akyol, AXA SİGORTA’nın aldığı bu ödül ile ilgili yaptığı açıklamada, ETİKA 2014 Türkiye Etik Ödülleri’nde geçen yıl olduğu gibi bu yıl da “Etik Şirket” olmaya hak kazanan kurumlar arasında yer almak ve etik uygulamalarımızla sektörde örnek şirket olmak AXA SİGORTA için bir övünç kaynağıdır. Almış olduğumuz bu ödül, uluslararası standartlarda etik değerlere ve iş ahlakına bağlı kalarak geliştirdiğimiz yönetim anlayışını ve iş yapış biçimimizi gözler önüne seriyor. Paydaşlarımıza sunduğumuz kaliteli hizmet ve müşteri odaklı anlayışımız ile kendimizi geliştirmeye ve şirketimizi daha üst noktalara taşıma konusundaki gayretimize devam edeceğiz.” dedi.

Yorum yazın