ERGO ailesi yeni acenteleriyle bir araya geldi

Temel önceliğini her zaman müşteri ve acente odaklılığı üzerine kuran ERGO Türkiye, farklı illerden gelen yeni iş ortaklarıyla bir araya geldi. Yeni iş ortaklarının ERGO’yu daha yakından tanımalarına olanak sağlayan ‘Yeni Acenteler Toplantısı’nda, ERGO’nun hedef ve stratejileri acentelerle paylaşılırken  sigorta sektöründeki gelişmelerden de bahsedildi. ERGO Türkiye Kurulu Üyeleri Yıldırım Türe ve Mert Ekitmen ERGO Türkiye’nin stratejilerini, finansal gücünü, acente ve müşteri odaklılık stratejisiyle en iyi hizmeti sunmak adına yaptıkları çalışmaları acentelerle paylaşırken Satış Direktörü Murat Beköz Satış ve Pazarlama Organizasyon yapısı, iş ortakları ile temas noktaları ve iş ortaklarına yaklaşımlarını paylaştı.
Sürdürülebilir kârlı büyüyen öncü bir sigorta şirketi olma hedefiyle uyguladıkları stratejileri, şirketin finansal gücünü, acente ve müşteri odaklılık stratejisiyle en iyi hizmeti sunmak adına yaptıkları çalışmaları acentelerle paylaşan Yıldırım Türe ve Mert Ekitmen, Türkiye’nin müşteri ve acente odaklı en beğenilen şirketi olmak stratejisi doğrultusunda yeni iş ortaklarıyla bir arada bulunmaktan duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

DEPARTMANLAR TANITILDI
Satış Direktörü Murat Beköz’ün şirketin organizasyon yapısı ve iş ortaklarına yaklaşımları hakkında bilgi veren sunumunun ardından şirketin diğer yöneticileri de kendi departmanlarıyla ilgili detaylı bilgileri iş ortaklarıyla paylaştılar.ERGO Türkiye ailesine yeni katılan acenteler görüş, öneri ve sorularıyla toplantıda etkin rol aldı. Yapılan sunumlar ve soru-cevapların ardından acentelerin departmanları daha yakından tanımalarını sağlamak için genel müdürlükte bulunan birimler gezdirildi.

Yorum yazın