HDI Sigorta’nın önceliği acenteler

HDI Sigorta yüzlerce acentesiyle Türkiye’nin her noktasında hizmet sunuyor. İç Anadolu, Marmara, Ege, Güney Anadolu, Karadeniz, Akdeniz, Orta Anadolu, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa ve Samsun Bölge Müdürlükleri ile uzman acentelerine 2016 yılında da yatırım yapmaya devam edeceklerini söyleyen HDI Sigorta Genel Müdürü belirten Ceyhan Hancıoğlu, sigorta şirketlerinin olmazsa olmazının acenteler olduğunu söyledi.

HDI Sigorta’nın Almanya’nın üçüncü büyük sigorta grubu olan Talanx’ın bir parçası olduğunu hatırlatan Hancıoğlu, acentelerini uluslararası bir ekonomik gücün bütün olanaklarıyla buluşturmaktan memnuniyet duyduklarını dile getirdi.

‘2016’DA DA ACENTELERİMİZLE BÜYÜMEYE DEVAM EDECEĞİZ’
Şirketler ve acenteler arasındaki bağı her zaman güçlü tutmaktan yana olduklarını söyleyen Ceyhan Hancıoğlu, acentelerini her zaman düzenli olarak ziyaret ettiklerini belirtti ve sözlerine şöyle devam etti: “Acentelerimize teknolojik destek vermeye ve acente sayımızı artırmaya bu yıl da devam edeceğiz. Acentelerimizi sık sık ziyaret ediyoruz. Ziyaretlerimiz esnasında onların sorunlarını dinliyoruz ve sorunlarına birlikte çözüm arıyoruz. 2016 yılında da acentelerimizle birlikte büyümeye aynı coşkuyla devam edeceğiz.Acentelerimiz ve biz bir aileyiz.

 

Yorum yazın