AXA SİGORTA yöneticileri Strateji Toplantısı’nda buluştu

AXA SİGORTA’nın Yöneticiler ve Strateji Toplantısı’nın ilki 19 Mart 2015 tarihinde Point Hotel Barbaros’ta gerçekleştirildi. Konuk konuşmacı Mahfi Eğilmez’in genel ekonomik göstergelerle ilgili yaptığı başarılı sunumun ardından CEO Guillaume Lejeune genel strateji ve bu doğrultuda beklenen aksiyonları aktardı. Başkan ve İcra Kurulu üyesi (Mali İşler) Ayşegül Denli’nin şirket mali durumu ile ilgili aktarımı sonrasında toplantı Bölüm Başkanı ve İcra Kurulu üyesi (Acente Satış Yönetimi ve Bölge Koordinasyon) Özer Şimşek’in sektörle ilgili genel değerlendirmesi ile devam etti. Teknik ve operasyon tarafında stratejileri ve değerlendirmelerini paylaşmak üzere ise Başkan ve İcra Kurulu Üyesi (Bireysel Teknik, Sağlık, Hasar, Hukuk) Ali Erlat söz aldı. Başkan ve İcra Kurulu üyesi (Kurumsal ve Ticari Teknik, BT, OPEX) Yavuz Ölken de teknik taraftaki iş modeli ve stratejilerinden bahsetti. BES alanındaki gelişmeleri ve beklentileri Başkan ve İcra Kurulu üyesi (Hayat ve Emeklilik) Olgun Küntay paylaşırken, Başkan ve İcra Kurulu üyesi (Satış ve Pazarlama) Işıl Akyol satış ve pazarlama alanındaki stratejileri anlattı.
Bölüm Başkanı ve İcra Kurulu üyesi (Bilgi Teknolojileri ve OPEX) Ege Örer, bilgi teknolojileri stratejileri ile bilgi güvenliğine vurgu yapan bir sunum gerçekleştirdi. AXA SİGORTA İnsan Kaynakları uygulamaları ile çalışan memnuniyeti üzerine hem geçmişte yapılanlar hem de önümüzdeki süreçte alınacak aksiyonları Bölüm Başkanı ve İcra Kurulu üyesi (İnsan Kaynakları ve İç İletişim) Esra Güller aktardı.
Kapanışta yeniden söz alan AXA SİGORTA CEO’su Lejeune genel değerlendirmelerde bulunarak önümüzdeki süreçteki beklentilerini yöneticilerle paylaştı.

Yorum yazın