Astrolog Nuray Sayarı 2015 öngörülerini Sigortacı’ya açıkladı: 2015 KOÇ’ların yılı olacak

2015 yılındaki gelişmelerle ilgili öngörülerde bulunan astrolog Nuray Sayarı 2015 yılının Koç Burcu için fırsatlar yılı olacağını söyledi. Sayarı, “Satürn 2015’e girmeden önce yay burcuna geçiş yaptı, bahar aylarına kadar da yay burcunda kalacak. 2015 bahar ayında tekrar akrep’e geri dönecek, ta ki 2017 yılına kadar” dedi. 2015 yılının 2014 gibi belirsizliklerin hakim olacağı bir yıl olmayacağını ifade eden Sayarı, “2015 daha soft, daha net bir yıl olacak. 8 Aralık 2014 tarihinde Jüpiter Aslan burcunda gerilemeye başladı, Satürn yay burcuna geçiyor. Yılın ilk ay tutulması: 4 Nisan’da Terazi-Koç ekseninde gerçekleşecek; geçmiş hesaplaşmalardan arınacak bir çok Terazi, Koç’lar ise ağlamayı bırakıp gülmek için ne yapabilirim diyecek” diye konuştu.

 ‘SON TUTULMA TERAZİDE’
Yılın son ay tutulmasının 28 Eylül’de Terazi’de olacağını dile getiren Sayarı, “Dolayısıyla eğitim ve öğrenim konusunda eksik buldukları alanları geliştirmek açısından Koç’lar ve Terazi’ler için verimli bir dönem olacak” dedi. Nuray Sayarı ay ve güneş tutulmalarıyla ilgili şu değerlendirmeyi yaptı: “Astrolojide ay kadın enerjisini temsil eder. Bir evde anne olmayı ve psikolojiyi temsil eder, genelde ay tutulmalarında ayrılıklar ve dağılmalar olur. Ay tutulmaları dolunayla birlikte olur ve etkileri serttir. Güneş tutulmaları ise erkeği temsil eder. Bitiş, başlangıç, üreme, büyüme ve genişlemeyi temsil eder. Güneş tutulmalarında ise birçok balık ve başak burcu için verimli sonuçlar elde edebilir.”

Nuray Sayarı’nın 5015 yılına ilişkin öngörüleri şöyle:

KOÇ BURCU
2015 akademik yaşamda, hukuksal konularda, seyahatlerde, uzaklarda işi olan Koç’lar için fırsatlar yılı olacak. Koç’ların sorumlulukları çok fazla artarken hayata dair hem inançlarını hem de görünüşlerini sorgulayacaklar. Özellikle yükseleni Koç olanlar, güneş burcu Koç’ta olanlar zamanla yarışabilirler, zorlandıkları koşullarda her şeyi aşarak kalıcı, somut ve başarılı işleri geliştirip gerçekleştirebilirler. İş ilişkisi ve bağlantılarda engel ve sorunlarla karşılaşmamak için seçici ve sorumluluk sahibi olmaları gerekecek.

BOĞA BURCU
Boğa’lar 2015’e eş, dost ve aile ortaklaşa işler konusunda onları zorlayan her şeyi aşarak başlayacaklar. Aynı zamanda bir çok Boğa yatırım ve harcamalarını gözden geçirmeyi öğrenecekler, daha programlı ve daha planlı olmaya özen gösterecekler. Birçok Boğa paranın muhasebecisi olacak. Planlı, programlı çalışmayı ve ona göre harcamalar yapmayı öğrenecek.

İKİZLER BURCU
2015 yılında İkizler burcu hayatın gerçekleriyle yüzleşecek. İlişkilerinde aşkta, evlilikte yaşamlarını sorgulayan ve aynı zamanda ilişkilerinde zorlandıkları alanlarının neden zorladığıyla yüzleşecekler. Yılın ilk Merkür gerilemesi Kova burcunda yaşanacak. 20 Ocak-23 Şubat tarihi süresinde, bu süreçte sadece Kova’lar değil 12 burç da etkilenecek. Özellikle İkizler’in rekabet konusunda yılın ilk 3 ayı canları sıkılabilir, arkadaşlıklarda ilişkilerde rekabet yaşayabilirler. Satürn’ün geçişiyle birlikte sorun olarak gördükleri her şeyi aşmakla mücadele verebilirler.

YENGEÇ BURCU
Yengeç’ler 2015’e disiplin ve konsantrasyon ile giriş yapacaklar. İş değişiklikleri, ilişki değişiklikleri, sağlıkla ilgili sorumluluk içeren bir beslenme düzeni, onlar için 2015’te stres ve gerilim sona ersin mücadeleleri olacak. Birçok Yengeç 2015’te işini ve düzenini değiştirebilir, köklü değişimlerle kalıcı işlere adım atabilir.

ASLAN BURCU

Aşkta, cinsellikte, flörtte hiç olmadıkları kadar seçici olacaklar. Seçtikleri ilişkilerde ise onları kısıtlayacak hiçbir şeyin yaşanmasına izin vermeyecekler. Sorumlulukların farkına varma, şartları zorlama, seçtikleri ilişkilerinde cömert olacaklar. Her konuda seçici olmayı öğrenecekleri bir yıl olacak. İç dünyalarının derinlerinde yatan duygu ve kaoslarla yüzleşecekler, kendileriyle ve nefisleriyle hesaplaşacaklar.

BAŞAK BURCU

Yaşamda kök salmak isteyecekler, işlerini, ilişkilerini, beraberliklerini garanti görmek isteyecekler. Kök salmak, yaşamadan önünü görmek isteyecekler, sonuçlara odaklı olacaklar. Endişe içeren ilişkiler konusunda temizlenme, arınma yaşayacaklar. Yılın ikinci yarısında haziran ve sonrasında yılın en şanslı burcu Başak olacak. Çünkü bolluk ve bereket gezegeni Jüpiter Başak burcuna geçiş yapacak. Aynı zamanda iyi para kazanıp, iyi yatırım yapacaklar, kendilerini çok geliştirecekler. Jüpiter geldiği alanı genişleten ve büyüten gezegen olduğu için Başak burçları beslenmelerine dikkat etsinler, kilo alabilirler.

TERAZİ BURCU
Terazi’ler aile, yakın çevre, öteledikleri sorumluluklar, ilişkilerdeki gerilimler konusunda arınma yaşayarak 2015’e girecekler. Terazi’ler 2015 yılında çok gezecek, çok keşfedecek ve aynı zamanda özgürlüğün tadına varacaklar. Zorluk içeren hiçbir şeyin etraflarında olmasına izin vermeyecekler. Sevdikleri işlerde ve ilişkilerde kalıcı olurken, şikayet ettikleri her şeyleri hayatlarından arındıracaklar. O nedenle Terazi’lerle yaşayanların çok dikkatli ve duyarlı olmaları gerekiyor.

AKREP BURCU
Akrepler maddi konularda sahip olduklarını korumak, geliştirebilmek açısından yeni planlar yaparak 2015’e girecekler. 2015’in ilk 8 ayı ile birlikte; iş, para, ekonomik koşullar, güç, güven, düzen, büyük sorumluluklar, hayatlarında yanlış olan ilişkiler konularında arınmakta zorluk çekseler de bu 8 ayda arınacaklar. Geleceği yönetebilme sorumluluğuna sahip olacaklar ve geleceği yönetecekler.

YAY BURCU
Satürn Yay burcuna geçiş yaparak 2015 yılına gireceği için Satürn’ü depresif ve sinirle karşılarsanız bir yılınız öyle gider ama şefkat ve öğreneceklerim benim hayrıma diye karşılarsanız çok şey öğrenir ve kapasitenizi artırırsınız. Yay olarak evlenebilir, yuva kurabilir, aile olabilir ve büyüyebilirsiniz. Ama Satürn’ü kaygılarla karşılarsanız kayıplar yaşayabilirsiniz.

OĞLAK BURCU
Oğlak’lar 2015’i geçmişten gelen her şeyi kapatıp yeni kapılar açarak giriş yaparlarsa endişe, korku veren yetersizlik duygusu yaşatan ilişki, iş, arkadaşlık alanlarında mutsuz da olsalar dağılmalar, ayrılmalar yaşayacaklar. Aynı zamanda Oğlak’lar için yeni bir dönem başlıyor. Zümrüt-ü Anka kuşu gibi yeni bir döneme giriş yaparak, küllerinden yeniden doğacak yeni yapılanmalar yaşayacak. Maddiyatta da hedeflerine ulaşacaklar. Hırs duygusu yaşayan Oğlak’lar, hırsı sürdürmeleri sonucunda hırslarının kurbanı olabilirler.

KOVA BURCU
Kova burçları 2015’e uyumlu, sosyal ilişkilerle giriş yapmayı tercih ederlerse, sosyal çevre ilişkilerinde faaliyetleri ve sorumlulukları artarken iş yaşamlarında yeni sorumluluklar üstlenecekler. 2015 yılında çok yorulacak, çok çalışacak ama ektiklerini biçecekler. Bir kova olarak, 2015 yılında eğer içiniz doğruysa korkmayın, ama yanlışsa kendi yanlışınızda yanar ve boğulursunuz.

BALIK BURCU
2015’in ilk güneş tutulması 20 Mart’ta Balık burcunda gerçekleşecek. Dolayısıyla 2015 yılında 20 Mart’ta güneş tutulması Balık burcunda yaşanacağı için eskiyi bitirip yeni sayfa açacak bu burcun insanları. Yılın son güneş tutulması 13 Eylül’de Başak Burcu’nda gerçekleşirken Balık ekseninde olacak. Birçok Balık Burcu bu süreçte boşanırken, birçok başak yeni evliliklere adım atacak.

Yorum yazın