Anadolu Sigorta acenteleri ve Türkiye İş Bankası şubeleri Kıbrıs’ta bir araya geldi

 Anadolu Sigorta acenteleri ve Türkiye İş Bankası şubeleri Kıbrıs’ta bir araya geldi

AnadoluSigorta’nın, başarılı iş sonuçlarına ulaşan acenteleri ve Türkiye İş Bankası şubeleri, 9-14 Eylül tarihleri arasında Kıbrıs Bafra’daki Nuh’un Gemisi Otel’de bir araya geldi.

Anadolu Sigorta Genel Müdürü Musa Ülken’in ev sahipliğinde gerçekleştirilen etkinliklerde acenteler, ortak bir platformda bir araya gelip karşılıklı görüş alışverişi yapma, öneri ve beklentilerini paylaşma imkanına sahip oldu.

Bir hafta süren etkinlik, toplantılar süresince yapılan değerlendirmelerin yanı sıra acentelerin, Anadolu Sigorta ürünleriyle ilgili soru ve düşüncelerini doğrudan ilgili teknik müdürler ve üst yönetime iletme fırsatını yakaladıkları workshoplara da sahne oldu.

Futbol, plaj voleybolu, tavla gibi spor karşılaşmaları ve çeşitli sosyal aktivitelerle zenginleştirilen programın gala gecelerinde, ünlü şarkıcı Ziynet Sali’nin hareketli şarkılarıyla eğlenen misafirler, yorgunluklarını atıp müzik dolu keyifli saatler yaşadılar.

DERECEYE GİREN
ACENTELER ÖDÜLLENDİRİLDİ

Gala gecesinde ayrıca performans ve kârlılık gibi çeşitli kategorilerde dereceye giren acente ve Türkiye İş Bankası şubelerine ödülleri sunulurken, toplantılar boyunca gerçekleştirilen etkinliklerde başarı gösteren katılımcılara hatıra niteliğinde hediyeler, plaketler ve madalyalar verildi.

İlginizi Çekebilir

Leave a Reply