Ziraat Emeklilik öğretmenlerin yanında

Ziraat Emeklilik her yıl düzenlediği Öğretmenler Günü Kampanyası’nı bu yıl daha avantajlı hale getirdi. 9 Kasım – 31 Aralık 2015 tarihleri arasında bireysel emeklilik sözleşmesi yaptıran tüm öğretmenlere bir yıl boyunca yararlanabilecekleri 20 bin lira tutarında kaza sonucu vefat ve kaza sonucu maluliyet teminatlarını içeren Ferdi Kaza Sigortası ya da Prestij Kulübü üyeliği hediye ediyor.

Kampanya başvuru esnasında MEB öğretmen kimlik kartını veya çalıştığı kurumdan alacağı yazıyı ibraz edenler için geçerli olacak. Ferdi Kaza Sigortası’ndan yararlanmak için sözleşme başlangıç tarihinden itibaren asgari 150 lira katkı payı ödenmesi, Prestij Kulübü üyeliği avantajlarından yararlanmak içinse sözleşme başlangıç tarihinden itibaren bir yıl boyunca asgari 350 lira katkı payı ödenmesi gerekiyor.

Kampanya ile ilgili açıklama yapan Ziraat Emeklilik Genel Müdürü Fikrettin Aksu; “Öğretmenlerimizin kampanya kapsamında tercih ettikleri ödeme seçenekleriyle gelecekleri için birikim yapmalarını, rahat ve huzurlu bir geleceğe sahip olmalarını önemsiyoruz. Bu yıl dördüncüsünü düzenlediğimiz kampanya ile ödeme tercihlerine göre, geleceğimize ışık tutan öğretmenlerimizi ve sevdiklerini muhtemel kazalara karşı Ferdi Kaza Sigortası hediye ederek koruma altına almayı ve Prestij Kulübü Üyeliği avantajları ile farklı sektörlerde rezervasyondan alışverişe kadar birçok özel durumda öğretmenlerimizin her anlarında yanlarında olduğumuzu hissettirmeyi amaçladık. Üstelik öğretmenlerimiz, isterlerse içerisinde faiz enstrümanı bulunmayan Yakut 1 Gruba Bağlı Bireysel Emeklilik Planımızı da tercih edebilecekler” dedi.

Öğretmenler Günü Kampanyası ile ilgili ayrıntılı bilgi Ziraat Bankası Şubelerinden, ziraatemeklilik.com.tr adresinden, 444 97 00 Müşteri İletişim Merkezi’nden ve Ziraat Emeklilik Prestij Kulübü Android uygulamasından alınabiliyor.

Yorum yazın