NN Hayat ve Emeklilik çalışanları ‘Kampüs’te buluştu

NN Hayat ve Emeklilik çalışanları ‘Kampüs’te buluştu

Bu yıl gerçek bir kampüste, İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde gerçekleştirilen etkinlikte çalışanlar, hem kişisel ve mesleki gelişimleriyle ilgili eğitimlere katılma hem de üst düzey yöneticileri ve çalışma arkadaşlarıyla farklı konularda sohbet etme fırsatı buldu.

NN Hayat ve Emeklilik’in bu yıl ikincisini düzenlediği ‘Kampüs’ etkinliği, 9-12 Eylül tarihlerinde İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde gerçekleştirildi. Bu yıl gerçek bir kampüste dört gün boyunca düzenlenen etkinliğe şirketin farklı departmanlarında çalışan her seviyeden 200’e yakın kişi katıldı.

Çalışanlar etkinlikte hem kişisel ve mesleki gelişimleriyle ilgili eğitimlere katılma hem de çalışma arkadaşlarıyla kaynaşma fırsatı buldu. Üst düzey yöneticiler ve ilham verici uzman konuşmacılarla bir araya gelerek sohbet eden NN Hayat ve Emeklilik çalışanları, bu yenilikçi uygulamayla ilgili çok olumlu geri bildirimlerde bulundu.

Gerçek bir eğitim kampüsünde geniş katılımla gerçekleşen bu aktiviteyi NN Hayat ve Emeklilik İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Başak Beleli şöyle değerlendirdi: “Geçtiğimiz yıl ilkini gerçekleştirdiğimiz Kampüs etkinliğiyle ilgili çalışanlarımızın son derece olumlu ve teşvik edici değerlendirmeleri bizi bu yıl etkinliği daha da zenginleştirerek tekrar etme ve bir çeşit gelenekselleştirme yönünde yüreklendirdi. Sıradan bir kişisel ve mesleki gelişim programından çok daha etkili olan bu programın, çalışan motivasyonuna ve bağlılığına da olumlu etkileri olduğunu görüyoruz. Her yıl yeniliklerle geliştirerek devam ettirmeyi amaçladığımız bu etkinlikle NN Hayat ve Emeklilik olarak benimsediğimiz ‘Önemseriz’ değerimizi de en güzel şekilde hayata geçirdiğimizi düşünüyoruz.”

Yorum yazın