MetLife’tan online ferdi kaza sigortası

MetLife, ‘Koruma Kalkanı’ ferdi kaza sigortası sayesinde sadece birkaç tıkla, yaşamın risklerine karşı aileleri finansal koruma altına alınmasına imkan sağlıyor.

Ocak ayı itibarıyla lansmanı yapılan ve online olarak satışına başlanan MetLife Koruma Kalkanı sigortasına başta Facebook olmak üzere birçok dijital platformdan erişim mümkün. Bireysel ve aile paketleri olmak üzere müşterilere iki farklı alternatif sunan MetLife Koruma Kalkanı, kaza durumlarında vefat veya sakatlık risklerinin yanı sıra acil durumlardaki hastane masraflarını da güvence altına alıyor; ayrıca Dört Dörtlük Asistans hizmeti ile de günlük yaşamda ihtiyaç duyulabilecek pek çok durum için destek sağlıyor. Online satın almalara özel %10’luk indirimin yanı sıra gittigidiyor.com’dan hediye çeki de, MetLife Koruma Kalkanı sigortasının avantajları arasında yer alıyor.

MetLife’ın yeni ürünü Koruma Kalkanı sigortası hakkında değerlendirmede bulunan Genel Müdür Deniz Yurtseven, “MetLife’ın yaklaşık bir buçuk asırlık deneyiminden aldığımız güç ve güvenle, Türkiye’de sigortacılık alanına yenilikçi ürünler ve hizmetler sunmaya devam ediyoruz. MetLife’ın, bu projeyi EMEA bölgesinde ilk olarak Türkiye’de başlatmasından da ayrıca gurur duyuyorum. MetLife olarak yaşamın getirebileceği risklere karşı, bizim ve en değerli varlığımız olan ailelerimizin güvende hissetmesini sağlayan; yenilikçi ürün, dağıtım kanalı yaklaşımımız ve hizmetlerimizle, sektörde farklılaşmayı sürdüreceğiz” dedi.

Yorum yazın