MAPFRE Vakfı’ndan sosyal sorumluluk projelerine ödül

MAPFRE’nin faaliyet gösterdiği ülkelerde sosyal sorumluluk projeleri yürüten MAPFRE Vakfı (FUNDACION MAPFRE), Türkiye’de de MAPFRE GENEL SİGORTA iş birliğiyle özellikle sağlık ve yol güvenliği alanlarında çeşitli projeler üretiyor ve yürütüyor. Dünyada gerçekleştirdiği projeler paralelinde FUNDACION MAPFRE uluslararası bir yarışma ile başvurular arasındaki en iyi sosyal sorumluluk projelerini ödüllendiriyor. Toplanan başvurular 4 kategori üzerinden değerlendirilecek ve toplamda 120 bin euro tutarında ödül dağıtılacak. Yarışma çerçevesindeki kategoriler şu şekilde sıralanıyor:

ÖDÜL KATEGORİLERİ
– José Manuel Martínez Ödülü: 70 yaş üzerinde olup kariyeri boyunca insan ve topluma değer katan projeler üretmiş kişiler için özel bir ödül.
– Sağlık Alanında En İyi İnisiyatif Ödülü: 2014 yılı içinde sağlık alanında toplumsal projeler üretmiş kişi ve kurumların başvuruları değerlendirilecek.
– Sosyal Alanda En iyi İnisiyatif Ödülü: Yardıma muhtaç insanlar için 2014 yılındaki en iyi inisiyatifler değerlendirilecek, kişi ve kurum başvuruları değerlendirilecek.
– Yol Güvenliği ve Önlemleri En İyi İnisiyatif Ödülü: Trafik kazalarının önlenmesi ve yol güvenliği alanında projeler değerlendirilecek, ödül kişi ve kurumların başvurularına açık olacak.
– Toplamda 120 bin euro değerinde ödül dağıtılacak yarışmaya son başvuru tarihi 1 Şubat 2015. Yarışmaya başvuracak kişi ve kurumlar aşağıdaki linki takip ederek İngilizce olarak başvuruda bulunabilecekler.

http://www.fundacionmapfre.org/fundacion/en/are-you-interested-in/social-awards/

İlginizi Çekebilir

Leave a Reply