Katılım Emeklilik’ten ‘Destek Ferdi Kaza’ sigortası

Katılım esaslı BES ve hayat sigortası ürünlerini birlikte sunan Katılım Emeklilik, ‘Kritik Hastalıklar Sigortası’ndan sonra tüketicilerini ‘Ferdi Kaza Sigortası’ ile buluşturuyor. Destek Ferdi Kaza Sigortası, burkulma, kırık, çıkık, ev kazaları, trafik kazaları gibi günlük hayatta yaşanabilecek birçok riske karşı, dünyanın her yerinde, tercih edilen hastanelere gitme imkânı veriyor.
Tedavinin finansal yüküyle ilgili endişeleri ortadan kaldıran Destek Ferdi Kaza Sigortası, maluliyet ve vefat durumları için de sigortalılara teminat veriyor.
Katılım Emeklilik, sigortalıları 1 yıl güvence altına alıyor. Sigortaya 18-65 yaş arası herkes başvuru yapabiliyor. Bunun için herhangi bir Albaraka Türk Katılım Bankası şubesine gitmek yeterli oluyor.

‘Ücretsiz asistans paketi’
Katılım Emeklilik’in Destek Ferdi Kaza Sigortası, ücretsiz asistans paketi de sunuyor. Sigortalılar bir yıl süreyle tıbbi bilgi ve danışmanlık, tıbbi nakil-kara ambulansı, hava ambulansıyla nakil organizasyonu, acil ilaç gönderilmesi ve konusunda uzman doktor ve hemşire gönderilmesi organizasyonunu da içeren kapsamlı hizmetlerden faydalanabiliyor.

Yorum yazın