Hepiyi Sigorta’ya teşekkür belgesi

Hepiyi Sigorta’ya teşekkür belgesi

Hepiyi Sigorta, 2023 yılı boyunca beyan, ödeme ve diğer vergisel yükümlülüklerini zamanında yerine getirdiği ve ülke ekonomisine katkıda bulunduğu için İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı tarafından teşekkür belgesi ile ödüllendirildi.

Sektörün hızla büyüyen şirketi Hepiyi Sigorta, 2023 yılı boyunca beyan, ödeme ve diğer vergisel yükümlülüklerini zamanında yerine getirdiği ve ülke ekonomisine katkıda bulunduğu için İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı tarafından teşekkür belgesi ile ödüllendirildi.

Teşekkür belgesini teslim alan Hepiyi Sigorta Mali İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı ve Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Murat Doğu, şirket olarak vergi sorumluluklarını yerine getirmenin önemine vurgu yaparak, “Hepiyi Sigorta olarak ülkemizin ekonomisine katkı sağlamaktan gurur duyuyoruz. Yükümlülüklerimizi zamanında ve eksiksiz yerine getirmek, hem yasal bir zorunluluk hem de etik bir sorumluluktur. Bu anlayışla çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

Vergi Dairesi Başkanlığı tarafından takdim edilen teşekkür belgesi ile Hepiyi Sigorta, sosyal sorumluluk bilinciyle de sektörde fark yarattığını bir kez daha gösterdi. Şirket, Doğan Holding’in köklü geçmişini ve gücünü de arkasına alarak gelecekte de ülke ekonomisine ve topluma olan katkılarını sürdürmeyi amaçlıyor.

Yorum yazın