Garanti BBVA Emeklilik’ten çocuklara BES yarıyıl kampanyası

 Garanti BBVA Emeklilik’ten çocuklara BES yarıyıl kampanyası

Garanti BBVA Emeklilik, hem müşterilerine dijital kanallarından kolayca BES başlatma imkânı sunuyor hem de özel kampanyalar düzenliyor.

Daha çok çocuğun BES’li olmasını ve emeklilik hakkını şimdiden başlatmasını hedefleyen Garanti BBVA Emeklilik hem müşterilerine dijital kanallarından kolayca BES başlatma imkânı sunuyor hem de özel kampanyalar düzenliyor.

Şirketin 2023’te oldukça ilgi gören dijital kanallarından BES başlatan müşterilerine yönelik kampanyası bu yıl da devam ediyor. Bu kampanya ile dileyenler ayda sadece 250 liraya sözleşme başlatabiliyor dileyenler ise ayda bin lira ödemeli BES başlatarak birikimlerine ek bin lira ek faydadan yararlanabiliyor.

Garanti BBVA Emeklilik, 18 Ocak-18 Şubat tarihleri arasında dijital kanallardan Çocuklara BES başlatan 30 müşterisine de karne hediyesi olarak 10 bin lira değerinde hediye çeki veriyor.

Garanti BBVA Emeklilik Genel Müdürü Burak Ali Göçer.

Konuyla ilgili bilgi veren Garanti BBVA Emeklilik Genel Müdürü Burak Ali Göçer, “18 yaş altı BES, çocuklarının geleceğine yönelik tasarruf ve birikim yapmak isteyen ebeveynler için kazançlı bir yatırım aracı. Mesela yeni doğmuş bir bebeğe BES başlatır ayda bin lira ödeme yaparsanız yılda %69* getiri ve %30 devlet katkısı ile 18 yılın sonunda 1 milyon 96 bin 920 lira birikim elde edersiniz.  Şirket olarak çocukların BES’e dâhil olmalarını ve gelecekleri için birikime küçük yaşta başlanmasını çok önemsiyoruz. Yetişkinler de artık kendilerinden önce çocuklarına hatta torunlarına BES yaptırarak onların emeklilik haklarını bugünden başlatıyor. Şimdiden 1 milyon çocuk BES’li oldu. Müşterimiz olmak isteyen  herkes bugün şubeye gitmeye veya temsilcilerimizi aramaya gerek kalmadan direkt BES ile birikim yapmaya başlayabiliyor. Bunun için Garanti BBVA Mobil’e giriş yapılması ve BES başvuru alanından ilgili adımları takip etmeleri yeterli oluyor. Dijital onay ile BES sözleşmeleri birkaç dakika içerisinde oluşturuluyor. Biz de dijital kanallarımızı kullanan müşterilerimize farklı avantajlar sunmaya devam ediyoruz. Çocuğuna birikim yapmak isteyen ebeveynler yarıyıl tatilinde onlara BES hediye ederek emeklilik haklarını bugünden başlatabilirler” dedi.

 

*31.12.2022-31.12.2023 tarihleri arasındaki faizli grup çok yüksek risk grubu 0-40 yaş arası getirisidir.

İlginizi Çekebilir