Çok keyifli bir yemek…

 Çok keyifli bir yemek…

Geçen ay yazarlar yemeğinde harika bir gün geçirdik…  Mekan bildik bir mekandı; olağanüstü Boğaz manzarasıyla Topaz Restaurant. Daha önceki yemek yazılarında lokantanın özelliklerini yazdığım için bu konuyu geçiyorum…
Geçen ayki yemeğin en önemli gelişmesi David Ağabey’in geçirdiği kalp rahatsızlığından çok kısa bir süre sonra aramıza katılmasıydı. David Ağabey’le birlikte olmak, hepimizi çok sevindirdi. Üstelik bütün yazarlarımıza geçtiğimiz günlerde piyasaya çıkan, “Sigortacılığın Duayeni David Kohen” kitabını imzalaması sevincimizi bir kat daha artırdı. David Ağabey’in yaşamını nehir söyleşi olarak kaleme alan Yazı İşleri Koordinatörü’müz Birant Yıldız da haklı olarak gururlandı.
Yemekteki diğer gelişme “Çiçeği burnunda” yazarımız Okan Utkueri’nin aramıza katılmasıydı. Bu da bizleri son derece sevindirdi ve heyecanlandırdı… Nitekim Utkueri, yemek sonrası yazdığı mailde şöyle diyordu: “Ekibin taze ve acemi üyesi olarak büyük keyif aldım. Sıcak karşılama için hepiniz sağ olun. Umarım hep böyle keyifli, sağlıklı ve bol kutlamalı yemekler olur. Ev ödevlerim çok; derinliği olan fıkra öğrenilecek, şampanya masrafına girmemek için ayrılış saatine dikkat edilecek, tüm ikramları kaçırmamak için mümkünse kahvaltı yapılmayacak.”
Dersini öğrenmişsin, aramıza hoş geldin Okan Utkueri…
Geçen ayki yemeğin bir diğer özelliği de çok neşeli iki konuğumuzdu; HDI Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu ve Ege Sigorta Genel Müdürü Kadir Şimşek. Neşelerini masaya  yansıttılar ve bu güzel güne keyif kattılar… Bu arada parantez içinde belirteyim, yemekte Metin Öztürk ve benim doğum günümüz de kutlandı. (M. Emin Özcan)

İlginizi Çekebilir

Leave a Reply