BNP Paribas Cardif Emeklilik’ten ‘yüzde 25 ek katkı payı’

31 Aralık 2014 tarihine kadar geçerli olan kampanya kapsamında BNP Paribas Cardif Emeklilik, 200 lira ve üzerindeki katkı payı ödemesiyle Bireysel Emeklilik Sistemi’ne katılan katılımcılarına, devlet katkısına ek olarak ‘yüzde 25 ek katkı payı’ hediye ediyor. Katılımcılarının ilk aylık katkı payının yüzde 25’i kadar olan tutarı ek katkı payı olarak emeklilik sözleşmelere dahil eden BNP Paribas Cardif Emeklilik, düzenlediği kampanya ile katılımcılarına yıl bitmeden önemli bir avantaj sunuyor.

Konuya ilişkin açıklama yapan BNP Paribas Cardif Türkiye Genel Müdürü Cemal Kişmir, Bireysel Emeklilik Sistemi ile tanışacak olan yeni katılımcılara 2015 yılına girerken özel bir kampanya hazırladıklarını belirtti. Kişmir, “BNP Paribas Cardif Emeklilik olarak, BES’e katılımları teşvik amacıyla düzenlediğimiz yeni kampanyamızda Sistem’e yeni dahil olacak katılımcılarımıza Devlet Katkısı avantajına ek olarak ‘yüzde 25 ek katkı payı’ sunuyoruz. Böylece yaptığımız ek ödemelerle katılımcılarımızın tasarruflarını artırmayı ve Sistem’den azami ölçüde faydalanmalarını hedefliyoruz. Şirket olarak, katılımcılarımızın emeklilik birikimlerine destek olmaya ve yeni kampanyalarla Sistem’e fayda yaratmaya devam edeceğiz” dedi.

Kampanya ile ilgili detaylı bilgi almak isteyen katılımcıların TEB Şubeleri, acentelerimiz ve www.bnpparibascardif.com.tr’yi ziyaret etmeleri ya da 444 43 23 müşteri iletişim merkezini aramaları yeterli oluyor.

 

Yorum yazın