‘Biz büyük bir aileyiz’

HDI Sigorta 2014 yılı acenteler toplantısını Antalya Calista Luxury Resort’ta gerçekleştirdi. 31 Ekim –
2 Kasım tarihleri arasında gerçekleşen toplantının ilk gününde HDI Sigorta Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sven Fokkema ile Genel Müdür Ceyhan Hancıoğlu acenteler için hazırladıkları sunumları gerçekleştirdiler. Toplantının ikinci gününde acenteler arasında tavla, dart, masa tenisi turnuvaları yapıldı. Parti gecesinde sahne alan Altay ve gala yemeğinde sahne alan Yonca Lodi de acentelere keyifli dakikalar yaşattı.
HDI Sigorta’nın Marketing Management Institute, sikayetvar.com ve Method Research Company işbirliği ile düzenlenen araştırmada şikayet yönetiminde bir numara olduğunu açıklayan Ceyhan Hancıoğlu “Sonraki maçlar kazanılmazsa öncekilerinin, iş ortaklarımız açısından anlamı kalmıyor. Umarım HDI Sigorta uzun yıllar hiç olmadığı kadar kâr edecek, para kazandıracak ve bu sektörde daha büyük izler bırakacak” diyerek istikrarlı olmanın önemine değindi. Hancıoğlu, önümüzdeki dönem hedeflerinin kârlı büyüme olarak devam etmesi gerekliliğini belirtti.

AKUT’A TAM DESTEK
AKUT’un kullandığı tüm  araçlarının sigortalarına sponsor olduğunu açıklayan Ceyhan Hancıoğlu,  AKUT’un Türkiye çapında, 17 Ağustos depremini unutturmamak, toplumu bilinçlendirmek amacıyla gerçekleştirdiği outdoor mecra çalışmalarının da baskı sponsoru olduğunu söyledi.
Toplantıda AKUT’un kurucu üyelerinden Yönetim Kurulu Üyesi Şevket Keresteci “2014 yılında çok iyi bir destek gördük, bu işbirliğinin büyüyerek devam etmesini istiyoruz” diyerek HDI Sigorta’ya teşekkür etti.

YEŞİLİN VE DOĞANIN SİGORTASI  
Ceyhan Hancıoğlu HDI Sigorta olarak, sigorta sektöründe Yeşil Ofis Belgesi alan ilk şirket olduklarını açıklayarak ofislerinde enerji tasarrufu, doğal ve yenilenebilir kaynakların bilinçli kullanımı ve yaşam tarzının değişmesi konularında farkındalık yaratacak önlem ve bilgilendirmelerle kişi başı elektrik tüketimlerini yüzde 24, kişi başı su tüketimlerini yüzde 29 oranında azaltmayı başardıklarını belirtti. Hancıoğlu, daha yeşil ve daha yaşanır bir dünya için acentelerin de küçük ama önemli tasarruf önlemleri almalarını tavsiye etti. Hancıoğlu ayrıca ‘Bilim Kahramanları’ isimli, tüm Türkiye geneline yaygın, amacı, genç nesli bilim ile buluşturmak olan projenin de 2012 yılından beri sigorta sponsoru olduklarını belirtti. Hancıoğlu sunumunu “Başkaları çalışınca seviyor, biz ise sevdiklerimizle çalışıyoruz. Çünkü biz büyük bir aileyiz. Teşekkür ederiz” sözleriyle tamamladı.

Yorum yazın