Allianz’dan acentesine otomobil ödülü

Allianz, Türkiye’deki acenteleriyle işbirliğini güçlendirecek ve motivasyonlarını yükseltecek farklı kampanya ve uygulamaları hayata geçirmeye devam ediyor. Acenteler arası keyifli rekabete sahne olan “Allianz Lig” acente kampanyalar organizasyonu ile memnuniyeti artıran şirket, kampanya hedeflerini yakalayan acentelerini ödüllendiriyor.

Allianz Türkiye’nin 2010 yılından beri sürdürdüğü Allianz Lig organizasyonunda, acenteler her ay değişen kampanyalar ile yaptıkları üretim doğrultusunda ek kazanç sağlıyor. Bu kazançlarını biriktirerek otomobil almayı tercih eden en son acente ise Duru Sigorta oldu. Allianz’ın Duru Sigorta isimli acentesi, biriktirdiği Allianz Para’ları ile ağustos ayı içinde “Volkswagen Polo 1.4 TDI BMT 90 PS Comfortline” otomobil sahibi oldu. Acente sahibi Hüseyin Duru, otomobilini bağlı bulunduğu bölge olan Avrupa Bölge Müdürlüğünün de katılımı ile Allianz Türkiye yeni genel merkezi Allianz Tower’da düzenlenen törende Allianz Sigorta Genel Müdürü Arif Aytekin’den teslim aldı.

Biriktirdiği kazançlarla otomobil almayı tercih eden Duru Sigorta Acentesi’nin sahibi Hüseyin Duru, Allianz Sigorta ile iş ortaklığının keyifli olduğu kadar kazançlı olduğunu söyledi. Duru, Allianz Lig gibi organizasyonların da acenteler arasında tatlı bir rekabet yarattığını, yanı sıra büyük bir ailenin parçası olduğunu hissettirerek motivasyonu artırıcı etkisi olduğunu ifade etti.

Allianz Sigorta Genel Müdürü Arif Aytekin ise, acentelerle birlikte büyümeye ve birlikte kazanmaya devam edeceklerini belirterek, “Sektör lideri olmamızda ve liderliğimizi sürdürmemizde büyük pay sahibi olan değerli acentelerimizle iş ortaklığımızı güçlendirecek çalışmalara çok önem veriyoruz. Allianz Lig organizasyonu da bunlardan biri. Acentelerimiz ürettikçe kazanmaya ve kazandıkları üzerinden birbirinden güzel ödüller almaya devam edecek” dedi.

Yorum yazın