Aksigorta’dan akaryakıt istasyonlarına yakın koruma: ‘İstasyonum Güvende’

Aksigorta’nın ‘İstasyonum Güvende’ Sigortası, bir akaryakıt istasyonunu, sahip olduğu risklere karşı koruma altına alıyor. Aksigorta ‘İstasyonum Güvende’ Sigortası, depremden yangına, fırtınadan hırsızlığa ve doluya kadar birçok riske karşı istasyon binalarını, pompa ve akaryakıt tanklarını, stokta ve satış mağazasında bulunan akaryakıtı, mal, makine ve elektronik cihazları güvence altına alıyor.
Pompacıların 3. şahıslar tarafından silahla tehdit veya zor kullanma suretiyle gasp edilmesinde oluşabilecek zararları da karşılayan Aksigorta ‘İstasyonum Güvende’ Sigortası, poliçede yer alan rizikolardan birinin gerçekleşmesine bağlı olarak yer altı tanklarının delinmesi sonucu yakıt tankından sızan, deprem, yer kayması, toprak çökmesi, korozyon ve çürüme sonucu meydana gelebilecek akaryakıt kayıplarını da poliçe limitlerinde teminat altına alıyor.
Ürün kapsamında, yılda üç kez azami 250 liraya kadar su ve elektrik tesisatı ile çilingir hizmetinin yanı sıra yine yılda üç kez, azami 450 liraya kadar cam işleri hizmeti de ücretsiz olarak veriliyor.

Yorum yazın