Aksigorta İzmir Bölge Müdürlüğü yeni adresinde

Aksigorta İzmir Bölge Müdürlüğü yeni adresinde

1960 yılından bu yana 700’ü aşkın çalışanı, 16 bölge müdürlüğü, 2000’i aşkın bağımsız acentesi, 990 Akbank şubesi, 69 broker ve 3 bin 600 anlaşmalı kurum aracılığıyla Türkiye’de 2.8 milyon bireysel ve kurumsal müşterisine hizmet sunan Aksigorta, İzmir’deki bölge müdürlüğünü yeni adresine taşıdı.
1969 yılında kurulan ve Aksigorta’nın ilk kurulan bölge müdürlüğü olma özelliğine sahip olan Aksigorta İzmir Bölge Müdürlüğü’nün Pasaport semtindeki yeni ofisinin açılışına Aksigorta Genel Müdürü Uğur Gülen’in yanı sıra Aksigorta Acenteler Genel Müdür Yardımcısı Çetin Kolukısa da katıldı. İzmir’in kurtuluşu 9 Eylül’de gerçekleştirilen, Aksigorta Batı Anadolu Grup Satış Müdürü Birol Balaylar ve İzmir Bölge Müdürü Ali Kuru’nun da bulunduğu açılış töreninde, bölgenin 37 yıllık kıdemli acentesi Hayim Politi’ye Aksigorta ile uzun yıllar süren birlikteliğinden ötürü plaket ve teşekkür yazısı takdim edildi.
Aksigorta, İzmir’deki yeni yerinde acentelerine ve müşterilerine daha yakın olmayı ve hizmet uygulamalarını hızlandırmayı hedefliyor.

İzmir Bölge Müdürlüğünün yeni adresi; Akdeniz Mah. Akdeniz Cad. No:14 701/702 Türk Eğitim Vakfı Binası Sadullah Hamit Birsel İş Merkezi Konak / İzmir
Tel: (232) 455 85 00

Yorum yazın