Ziraat Emeklilik 1.2 milyar lira fon büyüklüğüne ulaştı

337 bin katılımcı sayısına ve devlet katkısı dahil yaklaşık 1.2 milyar lira fon büyüklüğüne ulaşarak büyümesini sürdüren Ziraat Emeklilik, kamu hastanesi çalışanlarına yönelik bir kampanya hazırladı. Ziraat Emeklilik hazırladığı kampanya ile kamu hastanesi çalışanlarına, 1 yıl boyunca yararlanabilecekleri Prestij Kulübü üyeliği hediye ederek birbirinden özel hizmetler sunuyor.

Kampanya ile ilgili açıklama yapan Ziraat Emeklilik Genel Müdürü Fikrettin Aksu: “Türkiye genelinde tüm kamu hastanesi çalışanları sistem için önemli bir potansiyel teşkil ediyor. Ziraat Emeklilik olarak insan hayatı ve sağlığı için gece gündüz demeden canla başla çalışan değerli doktor, hemşire, hastabakıcı ve sağlık personelinin de geleceklerini güvence altına almak istedik. Onların gelecekleri için birikim yapmalarını, rahat ve huzurlu bir geleceğe sahip olmalarını önemsiyoruz. Huzurlu bir emeklilik dönemi için tasarruflarını Bireysel Emeklilik Sistemi’nde değerlendirirken aynı zamanda bugünleri için birçok ayrıcalık sunan Prestij Kulübü kampanyamızdan da, hem kendilerinin hem de yakınlarının yararlanmalarını amaçladık. Bu kampanyamız ile farklı sektörlerde sağlanan indirimli/ücretsiz hizmetlerle Prestij Kulübü’ne üye olan müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştırmayı hedefliyoruz. Bu amaçla, ‘Pırlanta Bireysel Emeklilik’ planımızı satın alan ve aylık asgari 350 lira ödeyen tüm kamu hastanesi çalışanlarına sunulmak üzere, Ailem, Hobim ve Kendim isimli üç hizmet paketi hazırlandı.

Bunun yanı sıra Ziraat Emeklilik Prestij Kulübü üyeleri, özel olarak tasarlanan aylık kampanyalardan da indirimli veya ücretsiz faydalanma ve tarihi, kültürel ve deneyimsel etkinliklere yılda iki kez ücretsiz katılma hakkına sahipler. Üstelik Ziraat Emeklilik kapsamındaki indirimli hizmetlerden üyenin hem kendisi hem de yakınları sınırlama olmaksızın faydalanabiliyor” dedi.

Ziraat Emeklilik Prestij Kulübü ile ilgili ayrıntılı bilgiyi www.ziraatemeklilik.com.tr adresinden, Ziraat Emeklilik Prestij Kulübü Android uygulamasından ve 444 97 00 Müşteri İletişim Merkezi’nden alabilirsiniz.

Yorum yazın