Vakıf Emeklilik acenteleriyle parlıyor

Vakıf Emeklilik, gerçekleştirilen “Vakıf Emeklilik&Acente Buluşması 2015” toplantısında acenteleriyle bir araya geldi. “Acentelerimiz ile parlıyoruz” sloganıyla gerçekleştirilen toplantıda, Vakıf Emeklilik acenteleriyle hedeflerini paylaştı. Toplantıda ekonomist Prof. Dr. Kerem Alkin,  dünya ve Türkiye’deki ekonomik gelişmeler hakkında bir sunum yaptı.

BUTİK ACENTE ANLAYIŞI
Toplantıda ilk konuşmayı yapan Vakıf Emeklilik Genel Müdürü Mehmet Bostan, Vakıf Emeklilik olarak hedeflerinin daima bağlı, üretken, kârlı ve verimli acentelerle çalışmak olduğunu söyledi. Bostan, şöyle devam etti: “Bu doğrultuda butik acentelik anlayışımızla, acentelerimizle aynı pencereden bakıyoruz. Sağlam duruşunu bozmadan acentelerimize nitelikli hizmet vermeyi hedefleyen bir şirketiz. Söz verdiğimiz gibi 2015 yılında komisyon uygulamalarımızda herhangi bir değişiklik yapmadık. Acentelerimizle daha sık görüşerek, onları bire bir dinleyerek, şirket acente ilişkisini en üst seviyelere çıkarmak için elimizden gelen gayreti gösterdik. Bundan sonra da acentelerimizle yan yana olmaya, onları dinlemeye devam edeceğiz.”

‘SEKTÖR ORTALAMASININ ÜZERİNDE BÜYÜYORUZ’
Genel Müdür Bostan, konuşmasına Vakıf Emeklilik hakkında bilgi vererek devam etti. Türkiye’nin en büyük yerel sermayeli    şirketlerinden Vakıfbank iştiraki olan şirketlerinin, her yıl sektör ortalamasının üzerinde büyüdüğünü belirten Bostan, şunları kaydetti: “Bizleri gururlandıran bu tabloyu iş ortaklarımız, insan kaynaklarımız ve çalışma arkadaşlarımızla birlikte başardık. Sektörün dijitalleşmesinde ve ilk Cep Şube uygulamasında da bizim imzamız var. Sektörümüzü giyilebilir teknolojiyle biz tanıştırdık. Giyilebilir teknoloji ürünümüz VEPLUS’ı 2015 yılında hizmete sunduk ve bu ürünümüzle iki farklı kategoride dünyanın en prestijli iş dünyası ödülü kabul edilen Stevie Ödülü aldık. Hızlı büyüme ivmemizi her yıl olduğu gibi, bu yıl da sürdürüyoruz. Şirketimizin toplam fon büyüklüğü dokuz aylık dönemde, 3.10 milyar liraya ulaştı. Fon büyüklüğü pazar payı ise %7.05’e çıktı. Gün geçtikçe artan bir pazar payımız var. Katkı payı tutarı pazar payımız da sürekli yükselişte. 2014 yıl sonunda %6.61 olan pazar payımızı 25 Eylül itibarıyla %7.17’ye yükselttik. Toplam katılımcı sayımızsa 363 bini aştı.”

Yorum yazın