TOBB SEİK Başkanı Ahmet Nedim Erdem: İzmir’de saha çalışmalarımıza başladık

 TOBB SEİK Başkanı Ahmet Nedim Erdem: İzmir’de saha çalışmalarımıza başladık

TOBB SEİK Başkanı Ahmet Nedim Erdem, İzmir’de yaşanan depremden zarar gören sigortalıların mağduriyetlerini gidermek için çalışmalara başladıklarını aktardı.

İzmir’de meydana gelen depremin ardından TOBB SEİK (Sigorta Eksperleri İcra Komitesi) olarak depremden zarar gören sigortalıların mağduriyetlerini gidermek için çalışmalara başladıklarını aktaran TOBB SEİK Başkanı Ahmet Nedim Erdem, İzmir depreminin Türkiye’de olduğu gibi sigorta eksperleri camiasında da derin acılar yarattığını aktardı.

Deprem nedeniyle sigorta eksperleri camiası olarak derin üzüntü içerisinde olduklarını belirten Erdem, depremde hayatını kaybeden vatandaşlara Allah’tan rahmet, millete başsağlığı, yaralananlara acil şifalar dilediklerini bildirdi.

Erdem, “Sigorta eksperleri olarak geçmişte yaşanan depremlerde olduğu gibi İzmir’de yaşanan depremden zarar gören sigortalıların, yaralarını bir nebze olsun azaltmak, mağduriyetlerinin bir an önce giderilmesini sağlamak amacıyla sahada çalışmalarımıza başlamış bulunmaktayız. Zorunlu Deprem Sigortası (DASK) ve ihtiyari deprem teminatı sunan tüm sigorta poliçelerindeki hasar tespit çalışmaları için ülkemizin her bölgesinde faaliyet gösteren deprem hasarları konusunda uzman, ilgili branştaki ruhsatname sahibi eksperlerimiz İzmir’e gelerek çalışmalarına başlamıştır” şeklinde açıklamada bulundu.

Avatar

Esra Nur Mocu

esra@sigortacigazetesi.com.tr

İlginizi Çekebilir