STD’den “Sigortacılığın Gelişiminde Çatı Kanun İhtiyacı” paneli

 STD’den “Sigortacılığın Gelişiminde Çatı Kanun İhtiyacı” paneli

Sigorta Tatbikatçıları Derneği 28 Nisan Çarşamba günü “Sigortacılığın Gelişiminde Çatı Kanun İhtiyacı” panelini gerçekleştirecek. Sektörün deneyimli isimlerinin yer alacağı panel online olarak yapılacak.

Sigorta Tatbikatçıları Derneği (STD) önemli bir panele hazırlanıyor. 28 Nisan Çarşamba günü 14.00-16.00 saat aralığında düzenlenecek “Sigortacılığın Gelişiminde Çatı Kanun İhtiyacı” başlıklı panele sektörün deneyimli isimleri katılım sağlayacak. Quick Sigorta Genel Müdürü Ahmet Yaşar’ın moderatörlüğünde yapılacak olan panelde Axa Sigorta Genel Müdürü Yavuz Ölken, Piri Reis Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Samim Ünan ve STD Başkanı Fahri Altıngöz konuşmacı olarak katılım gösterecek.

STD tarafından yapılan açıklamanın tamamı ise şöyle:

“Sigorta Tatbikatçıları Derneği’nden konuya ilişkin yapılan açıklamada, “28 Nisan 2021 Çarşamba, 14:00 – 16:00 saatleri arasında Quick Sigorta Genel Müdürü Ahmet Yaşar’ın moderatörlüğünü yapacağı, Axa Sigorta Genel Müdürü Yavuz Ölken’in, Piri Reis Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Samim Ünan’ın ve STD Başkanı Fahri Altıngöz’ün konuşmacı olarak katılacakları “Sigortacılığın Gelişiminde Çatı Kanun İhtiyacı” başlıklı panelde sizi de aramızda görmekten memnuniyet duyarız. Panelimiz online olarak gerçekleşecektir.”

Online panel için izleyici kayıt linki : https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_JX8H8tniTpSk7D0JFj0zHw

Avatar

Esra Nur Mocu

esra@sigortacigazetesi.com.tr

İlginizi Çekebilir