Sigortayeri.com’a uluslararası birincilik ödülü

Sigortayeri Sigorta ve Reasürans Brokerliği İcra Kurulu Başkanı Ali Erhan Tamer: “Sigortayeri.com temelde karşılaştırmalı sigorta ürünleri sunan ve uygun fiyatın belirlendiği bir platform. Ancak bizim işimiz sadece kullanıcılarımıza karşılaştırmalı teklif sunmak ve ve satışa aracılık yapmak değil, sigortanın yanında birçok katma değerli hizmeti de onlara sağlamak. Sunduğumuz onlarca farklı vaat ve hizmet ile tek amacımız, tüketiciler bizi tercih ettiğinde onlara gerçek sebepler sunabilmek ve onları mutlu sigortalılar haline getirebilmek. Kurduğumuz yüksek teknolojili alt yapının tüketiciye ulaşan yüzü Sigortayeri.com web sitemizin uluslararası prestije sahip bir ödüle layık görülmesi bizi mutlu etti. Bu ödül bizim doğru yolda olduğumuzun bir göstergesidir ” dedi.
Teknolojiyi iş modelinin merkezine koyan Sigortayeri.com’un, onlarca farklı ürün ve kapsama dakikalar içerisinde erişerek, fiyat ve içerik temin edilebilmesini sağlayan altyapısı; tamamıyla esnek ve hızlı yanıt verebilen yapısı sayesinde, mobil cihazlar üzerinden sunduğu üst düzey deneyim; satış öncesi ve sonrası sunduğu kullanıcı dostu hizmetleri ve online sigortacılığa getirdiği yenilikler, ödüle uzanmasında etkili oldu.
Tüm dünyadan binlerce internet sitesinin tasarım, kullanılabilirlik, teknik konularda yenilik, standartlara uyum ve içerik gibi kategorilerde her yıl kıyasıya yarıştığı IMA, Interactive Media Council tarafından verildi.

Yorum yazın