Sigorta Haftası iki önemli panelle sona eriyor

 Sigorta Haftası iki önemli panelle sona eriyor

TSB’nin düzenlediği Sigorta Haftası iki önemli panelle son buluyor. Saat 14:00’te başlayacak “Türkiye Doğal Afetlere Karşı Nasıl Hazırlanıyor? Sigorta Sektörü Bu Süreçte Nasıl Bir Rol Üstlenecek?” isimli günün ilk panelinde doğal afet ve sigorta ilişkisi masaya yatırılacak. Günün ve Sigorta Haftası’nın son etkinliği ise “Sigorta Sektörü Pandemide Nasıl Bir Sınav Verdi? – Trafik Sigortasındaki Son Gelişmeler” başlıklı panel olacak.

Türkiye sigortacılık sektörünün çatı kuruluşu Türkiye Sigorta Birliği, 31 Mayıs-4 Haziran tarihleri arasında düzenlediği “Sigorta Haftası”nın 10. yılında, sigorta bilincini ve farkındalığını artırmaya yönelik panellerde, konularında uzman ve lider isimleri ağırlamayı sürdürüyor.

Deneyimli gazeteci Hakan Çelik’in moderatörlüğünde 4 Haziran Cuma günü gerçekleşecek panellerle 10. Sigorta Haftası kapanış yapacak. Saat 14:00’te başlayacak “Türkiye Doğal Afetlere Karşı Nasıl Hazırlanıyor? Sigorta Sektörü Bu Süreçte Nasıl Bir Rol Üstlenecek?” isimli günün ilk panelinde DASK Yönetim Kurulu Başkanı Mete Güler, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Genel Müdürü ve DASK Yönetim Kurulu Üyesi Vedad Gürgen, Türk Reasürans Genel Müdür Yardımcısı ve DASK Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Turgut ve Jeoloji Uzmanı Prof. Dr. Naci Görür yer alacak.

Günün ve Sigorta Haftası’nın son etkinliğinde TSB Yönetim Kurulu Üyesi ve HDI Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu, SEİK Başkanı Ahmet Nedim Erdem, SAİK Başkanı Levent Korkut ile Sigorta ve Reasürans Brokerleri Derneği Başkanı Selcen Gür saat 14:40’ta “Sigorta Sektörü Pandemide Nasıl Bir Sınav Verdi? – Trafik Sigortasındaki Son Gelişmeler” başlıklı panelde bir araya gelecek.

Panelleri https://sigortahaftasi.com/ sitesinden canlı olarak takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir