Recep Duray NİŞ’in Ekonomi ve Finans Zirvesi’ne Katıldı

Nişantaşı Üniversitesi Sadabad Kampüsü’nde düzenlenen etkinliğe SBN Sigorta Genel Müdürü Recep Duray’ın yanı sıra Garanti Emeklilik Genel Müdürü Cemal Onaran, Marmara Üniversitesi Öğretim üyesi Prof. Dr. Burak Arzava, Bloomberg HT program yapımcısı Aslı Şafak, öğretim elemanları ve öğrenciler ile bir araya geldi. Açılışta konuşması sonrasında panelistler sunumlarını yaptı ve soru-cevap bölümüne geçildi.

Öğrencilerin dünyada ve Türkiye’de sigortacılık, sigortanın karşıladığı riskler, dünyada ve Türkiye’de yaşanan riskler ve hasar ödemeleri, sigorta firmalarının risklerinin devri  ve sigorta ürünleri konularındaki sorularını yanıtlayan Duray, son dönemde gündemde olan trafik sigortaları ve fiyatlaması hakkında da bilgi verdi.

Recep Duray, “İlkeli ve azimli çalışma arzusu ile geleceğe sağlıklı bakabilen, sosyal sorumluluk alanlarında başarılı organizasyonlara ev sahipliği yapan bir aileyiz. Amacımız kendi sektörlerinde başarılı olan işadamlarını öğrenci arkadaşlarımızla buluşturmak, kariyer planlaması yapmalarına destek olmaktır” dedi.

Öğrenci topluluğunun böyle bir organizasyonu başarılı bir şekilde hayata geçirmesinden dolayı mutlu olduğunu ifade eden Recep Duray, üniversite yönetimi başta olmak üzere etkinlikte emeği geçen herkese teşekkür ettiğini söyledi.

Panel sonunda panelistlere plaket verilerek, öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirildi.

 

04-16-sbn-nis2

Yorum yazın