Ray Sigorta hem aracınıza hem gözünüze iyi bakıyor

Ray Sigorta Gözde Asistans hizmetleri ile Ray Sigortalılar, yılda bir kez anlaşmalı hastane ve tıp merkezlerinde ücretsiz göz/katarakt muayenesi hizmetinden ve muayene dışındaki tüm tetkik ve tedaviler için anlaşmalı kurumun sunduğu indirim avantajından faydalanabiliyor.
Gözde Asistans hizmetleri kapsamında sigortalılar göz ve katarakt muayenesinin yanı sıra; anlaşmalı optik mağazalarında özel indirim avantajlarından ve kasko poliçesiyle güvence altına alınan aracın talep edilen lokasyondan teslim alınması, TÜVTÜRK muayene istasyonuna götürülmesi, muayene işlemi yaptırıldıktan sonra talep edilen lokasyonda sigortalıya teslim edilmesi hizmetinden indirimli olarak yararlanıyorlar.

SÜRÜŞ EĞİTİMİNDE İNDİRİM
Ray Sigortalılar ayrıca, poliçe süresi boyunca sınırsız olarak anlaşmalı kurumlardan alacağı ileri sürüş teknikleri eğitimlerinde indirim avantajından faydalanabiliyor.
Sigortalılar, Gözde Asistans ayrıcalıklarına, Ray Sigorta kurumsal web sitesi, android uygulaması ya da Gözde Asistans ayrıcalık hattı üzerinden kolaylıkla ulaşarak,
network, indirim bilgileri ve rezervasyon işlemlerini kolaylıkla yapabiliyor.

Yorum yazın