Müşteriyle acenteyi internette buluşturan platform

İnternet sigortacılığında Ekim 2016’da hizmete başlayan bisigortaci.com, online teklif hizmeti veriyor. Platform, internet üzerinden sigorta arayışında olan kişiler ile bu kişiye en yakın sigorta acentelerini buluşturuyor. 40 ilde başlayan bisigortaci.com, 2017’de tüm Türkiye’yi kapsamayı hedefliyor.
Online iletişim yüz yüze imza…
Müşteriler bisigortaci.com üzerinden sigortacıları, konum ve sigorta branşı seçenekleri ile filtreleyebiliyor; sigortacıların adreslerini, hizmet verdiği şirket ve branş bilgilerini görüntüleyebiliyor ve daha önce yapılmış müşteri yorumları var ise okuyabiliyorlar, ardından ücretsiz olarak sigortacılardan teklif alabiliyor. Müşterilerin sigortacılar ile yapacakları poliçe anlaşmalarından ücret, komisyon talep etmeyen bisigortaci.com, müşterilerinden kayıt için kredi kartı bilgisi istemiyor. Müşteriler acentelerle poliçe anlaşmalarını sistem üzerinden değil, bire bir görüşerek imzalıyor.
Bisigortaci.com’un proje yöneticisi Metin Öngüç yeni girişimleri ve hizmet anlayışları ile ilgili olarak: “Bisigortaci.com sigortacılar için hizmet çeşitliliğini ve satış rakamlarını artırmak gibi birçok avantaj sunuyor. Müşterilerin ulaştığı Sigortacılar, en uygun fiyatlı ve en kaliteli sigorta seçeneklerini sunuyorlar.
Sigortacıların hizmet alanını genişleterek, özellikle internet sigortacılığı konusunda bilinç yaratmaya çalışıyoruz. Çünkü kişilere en iyi sigorta hizmetini sunacak sigortacı, o kişiye en yakın sigorta acentesinde bulunan sigortacılardır. Kullanıcılar sistemde, sigorta acentelerinden ziyade acentede bulunan sigortacılar ile görüşerek poliçeleşme süreçlerini beraber yönetiyorlar. Aslında kullanıcılar bisigortaci.com üzerinde sigortacılardan teklif alıyor ve kendi seçtiği sigortacı ile poliçeyi beraber oluşturuyor. 2017’de her ilden kullanıcılara hizmet vermek hedefiyle sigortacı kayıtlarına devam ediyoruz.’
Portföyünü genişletmek isteyen sigortacılar, bisigortaci.com ‘u ziyaret edebilir ve kayıt olabilirler, ön kayıt için iletisim@bisigortaci.com adresine mail atabilir.

www.bisigortaci.com

Yorum yazın