MetLife’tan emeklilere özel ferdi kaza sigortası

MetLife Emeklilik ve Hayat, en büyük iş ortağı DenizBank’tan emekli maaşı alan müşterilerine özel yeni ürününün tanıtımını gerçekleştirdi. DenizBank’a özel geliştirilen Emeklim Güvende Ferdi Kaza Sigortası ile DenizBank emekli müşterilerine kaza sonucu oluşabilecek kırık, yanık gibi rahatsızlıklarda 5 bin liraya kadar korunma, yaralanmalarda en iyi şekilde tedavi görme ve kaza sonrası vefat ya da sakat kalınması durumunda 30 bin lira finansal güvence sağlanıyor.

Poliçe kapsamında, kaza sonucu oluşan bir yaralanma durumunda poliçede belirtilen teminat limiti dahilinde tedavi için doktor, hastane, ilaç ve cerrahi işlem gibi tedavi masrafları hastane sınırlaması olmadan karşılanıyor.

‘EMEKLİM GÜVENDE ASİSTANSI’

Emeklim Güvende Ferdi Kaza Sigortası sahipleri Emeklim Güvende Asistansı’nın sunduğu tüm hizmetlerden yararlanabiliyor. Emeklim Güvende Asistans’ı kapsamında, ultra ve mini sağlık tarama, psikolojik danışmanlık, tıbbi yardım, sağlıklı beslenme, profesyonel ev destek hizmetleri, organizasyonel hizmetler, seyahat danışmanlık gibi hizmetler sunuluyo

KIBRIS SEYAHATİ FIRSATI

Emeklim Güvende Ferdi Kaza Sigortasını 1 Temmuz – 30 Eylül 2016 tarihleri arasında yaptıran DenizBank’ın emekli müşterilerinden 10 talihli çift ise 2 gece 3 gün Kıbrıs seyahati kazanıyor olacak.

Yorum yazın