MAPFRE, İstanbul Maratonu’nda 70 bin lira bağış topladı

 MAPFRE, İstanbul Maratonu’nda 70 bin lira bağış topladı

Her yıl gönüllüleri ile birlikte katıldığı İstanbul Maratonu’nda sivil toplum kuruluşları için bağış toplayan MAPFRE Sigorta, maratonun 40. yılında 70 bin lira bağış toplayarak en çok bağış toplayan kurumlar arasında yer aldı.

Bu yıl 11 Kasım’da düzenlenen İstanbul Maratonu’nda koşan 83 MAPFRE Gönüllüsünün arasında, MAPFRE Sigorta İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Necla Aksoy da yer aldı. Aksoy, “29 Ekim itibarıyla başlayan bağış toplama sürecinde tek yürek olduk. Bu yıl 83 gönüllümüzle birlikte Tohum Otizm Vakfı, Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği (TOFD), Türk Eğitim Vakfı (TEV) ve Gülmek İyileştirir Derneği için 70 bin lira bağış toplamayı başardık. Her gönüllü koşucumuz istediği STK’yı seçti ve gönderdiği bağış mektupları ile yüzlerce kişide farkındalık oluşturdu” dedi.

MAPFRE Sigorta gönüllüleri, İstanbul Maratonu’nda 10 veya 15 kilometrelik parkurları koşarak hem bağış topladı hem de keyifli bir gün geçirdi.

ANGEL RODRIGUEZ 42 KİLOMETRE KOŞTU

MAPFRE Sigorta İnternet Sigortacılığı ve Dijital Pazarlama Direktörü Angel Rodriguez ise 42 kilometrelik maraton koşusuna katıldı. 

Koşuyu 4490 kişi arasında 389. sırada tamamlayan Angel Rodriguez, MAPFRE Gönüllüleri tarafından alkışlarla karşılandı.

Sigortaci Gazetesi

İlginizi Çekebilir

Leave a Reply