Liberty Sigorta’dan acentelerine ABD turu

Liberty Sigorta, başarı gösteren acentelerini 8-13 Ekim 2015 tarihleri arasında ABD turuna çıkarttı. New York City ve Miami şehirlerinin ziyaret edildiği gezide Liberty Sigorta Genel Müdürü Defne Türkeş, Liberty Sigorta Satış ve Pazarlama Direktörü Halil Bay, Liberty Sigorta Oto Dışı Sigortalar ve Reasürans Direktörü Yaşar Fıstıkçı Liberty Sigorta İstanbul Avrupa Bölge Müdürü Koray Mollaoğlu ve Liberty Sigorta  İstanbul Anadolu Bölge Müdürü Sıla Ünal da acentelere eşlik etti.
Acente gezisinin ilk durağı ABD’de yaşamın kalbinin attığı New York City oldu. Sabah panoramik bir şehir turu ile başlayan ve manzaranın tadını çıkaran acenteler, Manhattan, Birleşmiş Milletler Binası, Madison Square, Central Park, Rockefeller Center, Dünya Ticaret Merkezi ve Times Meydanı gibi şehrin ikonik noktalarını gezme fırsatı buldu.
Gezinin ikinci gününe otelde kahvaltı sonrası Empire State Binası’nı ziyaret ederek başlayan acenteler, ‘11 Eylül’ felaketinin yaşandığı ve müze haline getirilen 9/11 Ground Zero müzesini ziyaret ettiler. Müzeden ayrılan ekip, Liberty Sigorta’nın logosunda yer alan Özgürlük Anıtı’nın bulunduğu Liberty Island’a hareket etti. Özgürlük Anıtı’nı yakından görme fırsatı bulan ve adayı gezen acenteler, akşam yemeğini bölgenin ünlü bir et restoranında yedi.
10 Ekim’de ise Deniz ve Uzay Müzesi’ni ziyaret eden acenteler denizaltılar ve uçak gemileri hakkında bilgi alıp fotoğraf çektiler.
Ekip günün geri kalanında New York’un ünlü 5. Caddesinde keyifli zaman geçirdi.
ABD gezisinin ikinci kısmında uçakla Florida eyaletindeki Miami’ye geçildi. Sahilleri ve hayat dolu insanlarıyla ünlü Miami’de şehrin tadını çıkaran acenteler, ertesi gün timsahları gözlemledikleri Everglade Ulusal Park turuna katıldı. Burada havabotuna binme fırsatı yakalayan acenteler, parkın eşsiz güzelliklerinin tadını çıkardı. 13 Ekim’de New York’a geri dönen ekip bölgeyi son defa gezdikten sonra uçakla İstanbul’a geri dönerek büyüleyici ABD turunu tamamladı.

Yorum yazın