Liberty Sigorta’da dijital dönüşüm sürüyor

Teknolojide yaşanan değişimlere hızla ayak uyduran ve yenilikçi ürünleri ile sektörde adından sıkça söz ettiren Liberty Sigorta, mobil uygulamadan sonra geliştirdiği yeni internet sitesi ile kullanıcılarına ihtiyaç duydukları bilgiye pratik ve hızlı bir biçimde ulaşmayı vaat ediyor. Kullanıcı dostu menülerin ve ziyaretçilerin poliçe sorgulamadan hasar bildirimine kadar pek çok hizmeti alabileceği online işlem seçeneklerinin de yer aldığı yeni Liberty Sigorta internet sitesine kullanıcılar ister cep telefonlarından ister tablet ya da bilgisayarlarından rahatlıkla ulaşabiliyor.
Teknolojik gelişmelere uygun ve ihtiyaçlara cevap verebilecek niteliklere sahip olacak şekilde geliştirilen yeni internet sitesi, modern ve efektif tasarımı ile müşterilere site içi dolaşımda da büyük kolaylık sağlıyor. Ziyaretçilerin Liberty Sigorta’nın geniş ürün yelpazesinden ihtiyaç duyduğu ürüne rahatça ulaşmalarını sağlayan yeni ürün menüleri ve hasar sonrası hizmetlerden yararlanmak isteyen müşterilerin vakit kaybetmeden ulaşabilecekleri yeni “Hasar İşlemleri” hızlı menüsünün yer aldığı internet sitesine kullanıcılar yine aynı adresten (www.libertysigorta.com.tr) ulaşabiliyor.

ACENTE PORTALI DA YENİLENİYOR
Yeni internet sitesi tasarımında önceliği mobil cihazlardan ulaşıma verdiklerini belirten Liberty Sigorta Satış ve Pazarlama Direktörü Halil Bay, aynı teknolojiyi Liberty Sigorta acentelerinin sıklıkla kullandığı Portal’a de adapte edeceklerini belirterek, yakın zamanda yapılacak geliştirmeler ile aynı internet sitesi gibi Acente Portal’ına da acentelerin mobil cihazlarından rahatlıkla ulaşabileceklerini söyledi. Bay, “Acentelerin kolay çalıştığı şirket olma felsefemizin bir parçası olarak, acentelerimizin bizimle ilgili her türlü bilgiye anında ulaşmalarını hedefliyoruz. Bu kapsamda teknoloji alanında da yatırım yapmaya devam edeceğiz” dedi.

YENİ İÇERİK YÖNETİM PLATFORMU
Yenilenen tasarımı ile kullanıcıların beğenisine sunulan Liberty Sigorta resmi internet sitesi, aynı zamanda teknolojik altyapısı ile de dikkat çekiyor. Çalışanlarının Bilgi Teknolojileri departmanına ihtiyaç duymadan, self servis olarak internet sitesinde istedikleri herhangi bir güncellemeyi yapabildiklerini kaydeden Liberty Sigorta Bilgi Teknolojileri Direktörü Deniz Koral, geliştirilen kullanıcı dostu içerik yönetimi platformu ile süreçlerinin daha verimli hale geldiğini belirtti. Koral, “Dijital dönüşümü Liberty Mobil cep uygulaması ile başlattık ve internet sitemizi yenileyerek sürdürüyoruz. Acentelerimize ve müşterilerimize dokunduğumuz hemen her platformda yenilikleri uygulamaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Yorum yazın