Liberty Sigorta acenteleri dünyayı geziyor!

Liberty Sigorta, acenteler ile birlikte verimli bir çalışma ortamı oluşturmak için yapılması gerekenleri tüm yönleriyle ele alıyor. Liberty Sigorta’nın, acentelerini yoğun iş temposundan kısa bir süre de olsa uzaklaştırmak ve acentelerinin keyifli vakit geçirmesini sağlamak için düzenlediği seyahat kampanyaları da bu modelin önemli bir parçasını oluşturuyor. Acenteleri iş süreçlerinin merkezine koyan Liberty Sigorta, hedeflerini tutturmuş olan acentelerini rüya gibi yurt dışı gezileriyle ödüllendirmeye devam ediyor. Geçen sene İtalya, ABD, İngiltere, Gürcistan ve Gaziantep gezilerinde unutulmaz günler yaşayan acentelerin bu seferki durakları ise Fas’ın büyülü şehirleri Kazablanka ile Marakeş ve mistisizmin merkezi Japonya oldu.  Fas ve Japonya gezilerine Liberty Sigorta üst düzey yöneticileri, departman müdürleri ve hedeflerini tutturan Liberty Sigorta acenteleri katıldı. Acente seyahatleri hakkında konuşan Liberty Sigorta Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Halil Bay, şunları söyledi: “Daha önce acentelerimizle birçok ülkeyi beraber keşfetme şansı yakaladık, bu seyahatlerde yönetim kadromuzun da olmasını önemsiyoruz. Bu sayede acentelerimizle keyifli anılar biriktiriyoruz ve acentelerimizle aramızdaki bağı kuvvetlendiriyoruz. Fas ve Japonya gerçekten çok  farklı tecrübelerdi. Marakeş meydanındaki keşmekeş ve kobra oynatıcıları unutulmaz anlar olarak hafızalarımıza kazındı. Japonya’da da tam tersi mükemmel bir düzenle karşılaştık. Seyahatlerden acentelerimizin mutlu dönmesi beni oldukça memnun etti. Bu memnuniyet ve taleple yıl sonuna doğru düzenleyeceğimiz seyahat kampanyalarımızı öne çektik. Haziran sonuna kadar devam edecek yeni kampanya dönemimizde Doğu Karadeniz  gezisi, temmuz sonuna kadar devam edecek kampanyalarımızla da İskoçya ve Barselona gezilerini düzenleyeceğiz.”

JAPONYA SEYAHATİ
“Şirketimizin düzenlediği bu geziye katılmaktan dolayı çok mutlu oldum. Gezi sonucunda, çok güzel izlenimlerle ayrıldık. Gezi için güzel bir ülke seçimi yapıldığını söylemeliyim. İlginç yerler gördük. Şirketimizin, her şeyin en iyisini yapmak için hiçbir özveriden kaçınmadığını izledik. Gezinin sonunda, aldığımız ‘’sadakat ödülleri’’ morallerimizi artırdı. Bu tür gezilerin, yöneticilerimiz ve acentelerimiz arasındaki ilişkileri ve bağları güçlendirdiğine inanıyoruz.”
Murat Gündoğdu (Çankaya Sigorta Acenteliği)

FAS SEYAHATİ
“Yurt dışı seyahatlerinin organizasyonunu Liberty Sigorta yapıyorsa emin olun her ayrıntısına kadar düşünmüştür. Gidilecek ülkeye hangi mevsimde gidilir? En güzel restoranları hangisidir? Nerede kalınır ve eğlenilir? Tüm bu ayrıntıların en iyi şekilde planlandığını görürsünüz.
Daha önceki gezilerimden tecrübelerimi de dikkate alarak söylüyorum: Liberty Sigorta ile gezi yapmıyoruz aslında… Gittiğimiz yerin yerel hayatı ve şehrin büyüsünü, yani otantizmini yaşıyoruz.”
Eyyüp Çelik (Penta Sigorta)

“Yıl 2010 Tayland seyahatiyle başladık Liberty Sigorta’yla dünyayı dolaşmaya. Çin, ABD, Avrupa’nın en güzel şehirleri derken Dünya Kupası finali (Almanya-Arjantin) ve daha niceleri, Libery Sigorta alıştırdı bizi ve bizlerde de alışkanlık yaptı. En güzel seyahat kampanyasını düzenlemeyi alışkanlık haline getiren ve en güzel yerleri gezmeyi ve keşfetmemizi sağlayan Libery Sigorta’yla daha nice güzel seyahatlere diyorum.”
Aykut Tekin (Aykut Tekin Sigorta ve Aracılık Hizmetleri)

“Özellikle benim gibi genç ve seyahat etmeyi seven acentelerin bu seyahatlerde bulunmalarına, yeni insanlar tanımasına, yeni yerler görmesine olanak tanıyarak vizyonlarına büyük katkı sağladığına inanıyorum. Daha gezecek çok yerimiz, biriktirecek çok hatıramız olduğuna inanıyorum ve gelecek seyahatleri büyük bir heyecanla bekliyorum! Teşekkürler Liberty!”
Kaan Yazgan  (Yazgan Sigorta)

Yorum yazın