“Tüm acentelere talibiz”

 “Tüm acentelere talibiz”

5N1S’nin bu bölümdeki konuğu Hepiyi Sigorta Genel Müdürü Şenol Ortaç oldu. Ortaç, Hepiyi Sigorta’yı, sektöre dair görüşlerini ve hayatına dair detayları 5N1S’de paylaştı.

5N1S programına konuk olan Doğan Holding’in yeni yatırımı Hepiyi Sigorta’nın genel müdürü Şenol Ortaç, isim bulma aşamasında birçok isim alternatifi arasından farklı ve sempatik olanı bulmaya çalıştıklarını belirterek, “Marka oluşumunda isim çok önemli. Hepiyi için işlemesi kolay diyorum. Hasarda iyi, hizmette iyi, fiyatta iyi, hep iyi diye kısaca özetleyebilirim” dedi.

‘FARKLI OLMAK ZORUNDASINIZ’

Yayınlamış oldukları manifestonun çok ses getirdiğini dile getiren Ortaç sözlerine şöyle devam etti: “Farklı olmak, bir şeyleri farklı yapmak zorundasınız. Ekip olarak özellilkle bireysel alanda deneyimliyiz ve acente dağıtım kanallarını iyi tanıyoruz. Manifestomuzda önemli maddelerden biri acenteler bizle çalışmak istediği sürece biz de onlarla çalışmak istiyoruz. Acentelerimize baskı yapmayacağız, kendimizi onlara beğendirmek için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Kârsızlıktan veya portföy dengesizliğinden acenteyi kapatmama taahhüdünü baştan veriyoruz. Levha kaydı olan tüm acentelere talibiz. Manifestomuzda farklı yapmaya çalıştığımız alanlar var. Örneğin acenteye kendi markasıyla kendi ürününü oluşturma imkânı vereceğiz. Sisteme kendi logosunu yükleyecek, müşterisine özel seçeceği teminatlarla ve kendi verdiği isimle ürünü satabilecek. Acentelerin kendi gelirlerini artıracakları, kendi ürünlerini şekillendirebilecekleri ayrı bir platformumuz olacak.”

İlginizi Çekebilir