Generali Sigorta Sigortacılık Fuarı’nda yerini aldı

Generali Sigorta Sigortacılık Fuarı’nda yerini aldı

Generali Sigorta, bu yıl ikincisi gerçekleştirilen ve sigorta şirketlerinin tedarikçileri ile olan iş birlikteliklerini artırmasını ve etki alanlarını geliştirmelerini sağlamayı hedefleyen “Sigorta Fuarı – Sigorta İş Birliği Fuarı ve Kongresi”ne katıldı.

Generali Sigorta, bu yıl ikincisi gerçekleştirilen ve sigorta şirketlerinin tedarikçileri ile olan iş birlikteliklerini artırmasını ve etki alanlarını geliştirmelerini sağlamayı hedefleyen “Sigorta Fuarı – Sigorta İş Birliği Fuarı ve Kongresi”ne katıldı. Generali Sigorta, sigorta şirketleri, acenteler ve farklı sektör paydaşlarının katıldığı fuarda son dönemdeki çalışmaları ve farklılaşan ürünlerini ziyaretçilerle paylaştı.

Sigorta şirketleri ile acentelerin bir araya gelmesi, sektör dinamiklerinin görüşülmesi, teknolojik gelişim ve değişimler hakkında bilgi paylaşılması, yeni ve inovatif ürünlerin sektöre tanıtılması, fuara katılan reasürans şirketleri ile sigorta şirketlerinin etkileşimlerini arttırıp, teminat sağlamada zorlanılan iş kollarında çözüm üretilmesini sağlanması hedefleri ile gerçekleştirilen “Sigorta Fuarı – Sigorta İş Birliği Fuarı ve Kongresi”, 13-15 Kasım tarihleri arasında “Güçlü Ekonomi Güçlü Sigortacılık Yolunda Gelecek Vizyonu” temasıyla Antalya’da gerçekleştirildi.

Generali Sigorta, ulusal ve uluslararası sigorta paydaşlarını bir araya getiren etkinlikte sigorta ürünlerinin tanıtımlarına ek olarak yeni iş birlikleri ve projeleri özelinde sektör paydaşları ile de görüşmeler gerçekleştirdi.