‘Generali Fırsatlar Kulübü’ ile akıllı sigortacılık

Generali Sigorta, sigortacılık çözümlerini müşterisi olsun olmasın herkes için fırsata dönüştürmek için Generali Fırsatlar Kulübü’ne üyelerini kabul etmeye başladı. Üyeliğin zorunlu olmadığı Generali Fırsatlar Kulübü’nde, Generali Sigorta müşterisi olmaksızın sadece direkt satış kanalları üzerinden herhangi bir sigorta ürünü için teklif almış olmak dahi puan kazandırırken, sigorta ürünü satın alan müşterileri ise binlerce puan kazanarak çeşitli hediye ve özel hediye çeklerine sahip olabiliyor. Generali müşterisi olmayan kişiler herhangi bir sigorta ürünü için aldıkları ilk teklif sonrası anında 75 Hoşgeldin Puanı topluyor.

Geçtiğimiz haftalarda üyelerine ilk puanlarını dağıtmaya başlayan Generali Fırsatlar Kulübü, yapılan memnuniyet anketinde 10 üzerinden 8,7 puan alarak sigorta sektöründe %85 oranında müşteri memnuniyeti sağlayan ilk ve tek özel kulüp oldu. Kasko’dan Ferdi Kaza’ya, Ev Sigortası’ndan Dask’a kadar Generali Sigorta’nın sunduğu tüm sigorta ürünleri için generali.com.tr ve Kişisel Sigorta Danışmanlığı Hattı üzerinden aldıkları ilk teklif ya da alınan her poliçe için müşterilerinin yıl boyunca puan biriktirebileceği Generali Fırsatlar Kulübü’nde kasko ürünleri binlerce ekstra puan kazandıracak.

Generali olarak müşterilerin hayatlarını kolaylaştırmak için çalıştıklarını belirten Generali Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Petar Dobric “Önceliğimiz müşterimiz olan olmayan herkes için sigortacılık işlemlerinde yalın ve akıllı sigortacılık çözümleri yaratmak. Bu öncelik sektöre yön veren, inovasyonda öncü ve müşteri odaklı yaklaşımımızla bir araya gelince ortaya Generali Fırsatlar Kulübü çıktı. Herkesin yararlanabileceği Fırsatlar Kulübü’müzde önümüzdeki dönemde sigortalılarımızı mutlu edecek güzel fırsatlar olacak” dedi.

500 farklı hediyenin verildiği Kulüpte üyeler topladıkları puanlarla, Boyner, Migros IKEA, Arçelik, Tefal, Philips, Arzum, Mudo, Calvin Klein, Varsace, Samsonite, Jolly Tur ve Microsoft gibi prestijli markalardan ya hediye çeki kazanabilecek ya da bu markaların ürünlerine direkt olarak sahip olabilecek. Generali.com.tr veya Sigorta Danışmanlığı Hattı 0850 555 55 55 üzerinden teklif ya da sigorta ürünü satın alan üyelerin en çok tercih ettiği hediye çeki ve elektronik eşyaların yanı sıra futbol tutkunları için de 4 büyük kulübün forması Generali Fırsatlar Kulübü’nde verilen hediyeler arasında yer alıyor.

Yorum yazın