Duck Creek’ten yeni nesil veri yönetimi ve analiz ürünü

 Duck Creek’ten yeni nesil veri yönetimi ve analiz ürünü

Duck Creek Technologies, bulut tabanlı bir teknoloji çözümü Duck Creek Clarity’nin piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

Duck Creek Technologies, yeni ürünü Duck Creek Clarity’i sundu. Sigorta şirketlerini gelişmiş veri yönetimi, raporlama ve analiz yetenekleriyle güçlendirmek amacıyla tasarlanan ürün, dış veri kaynaklarını sorunsuz bir şekilde entegre etme yeteneği ile ekiplerin kapsamlı içgörüler elde etmesine olanak tanıyarak karar alma süreçlerinin kayıp oranlarının iyileştirilmesini sağlıyor.

Snowflake Veri Bulutu’ndan yararlanan Duck Creek Clarity, daha bilinçli underwriting ve yenileme kararlarının yanı sıra ekip performansı değerlendirmesini kolaylaştırıyor. Ürünün ayrıca, AI/ML (yapay zeka/makine öğrenimi) modellerine, tüketici ve acente/broker uygulamalarına ve üçüncü taraf sistemlerine veri entegrasyonunu basitleştirdiği bildiriliyor.

‘VERİYE DAYALI MÜKEMMELLİKTE YENİ BİR ÇAĞ BAŞLATIYORUZ’

Duck Creek Technologies Ürün ve Teknolojiden Sorumlu Yöneticisi Jess Keeney, “Duck Creek Clarity’nin piyasaya sürülmesiyle veriye dayalı mükemmellikte yeni bir çağ başlatıyoruz. Bu, Duck Creek’in dünya çapındaki sigorta şirketlerinin pazar fırsatlarına daha akıllı ve daha hızlı yanıt vermelerini sağlayan veri ve analitiklere sürekli yatırım yapma konusundaki kararlılığının yalnızca başlangıcıdır. Duck Creek Clarity, sigortacılara operasyonel verimliliği optimize etme ve daha kişiselleştirilmiş müşteri deneyimi sunma araçları sağlamaya yönelik teknolojik yol haritası vizyonumuz açısından çok önemli bir adımdır” dedi.

İlginizi Çekebilir