Can dostlarımız Aksigorta ile güvence altında

Aksigorta’nın, ev hayvanlarının acil durumlardaki tedavi ihtiyaçları göz önünde bulundurularak, kapsamlı teminatlarla zenginleştirilen  ‘Pati Sigortası’, aşıları tamamlanmış olan 6 aydan büyük 10 yaşından küçük tüm ırk ve cinsiyetteki kedi ve köpekler için yapılabiliyor.
5199 sayılı Hayvanları Koruma Kanunu ile yasal kimliklendirme ekipmanı olarak belirlenen mikroçipin de hediye edildiği Pati Sigortası, mikroçipin anlaşmalı veteriner kliniklerinde ücretsiz olarak uygulanmasının ardından geçerli oluyor. Pati Sigortası, ayda 22 lira, toplamda yıllık 198 lira primle, Aksigorta’nın geniş acente ağı ve Akbank kanalı aracılığıyla hayvanseverlerle buluşuyor.
BÖCEK SOKMASINDAN ELEKTRİK ÇARPMASINA KADAR GÜVENCE  
Yüksekten düşme sonucu oluşan kırık ve yaralanmalar, herhangi bir kaza veya enfeksiyon sebebiyle oluşabilecek göz tedavileri, trafik kazası sonucu oluşan tüm sağlık problemleri, böcek sokması, yanma, elektrik çarpması, sıcak havalarda ısı çarpması, donma, boğulma, yabancı cisim yutma ve batması sebebiyle oluşacak tedaviler ve zehirlenmeler Pati Sigortası’nın güvencesi altında bulunuyor. Ayrıca Pati Sigortası, çok sık rastlanan, başka bir kedi veya köpeğiyle kavga sonucunda oluşacak tedaviler için de teminat sunuyor. 5 bin liraya kadar acil durum teminatı sunan Pati Sigortası, üçüncü şahıslara verilen zararları da 3 bin liraya kadar karşılıyor. Anlaşmalı klinik bilgilerine Aksigorta’nın web sitesinden, ürün ile ilgili detaylı bilgilere çağrı merkezinden ulaşılabiliniyor.

Yorum yazın